Ще дві перемоги «Черкаських Мавп-96» на домашньому турі ВЮБЛ

«Черкаські Мавпи-96» – «Азовмаш-96» 84:52 (30:13; 23:12; 16:7; 15:20)
«ЧМ-96»: Голік – 30 очок, 10 підбирань, 3 перехоплення, 3 передачі; Михайлюк – 14 очок, 2 підбирання, 2 перехоплення; Воєвода – 13 очок, 2 підбирання, 4 перехоплення, 4 передачі; Мірошніченко – 5 очок, 4 підбирання, 8 перехоплень, 8 передач; Руслов – 3 очка, 4 підбирання, 5 передач; Біляков – 2 очки, 6 підбирань, 3 перехоплення.

«Черкаські Мавпи-96» – «Донецьк-96» 73:70 (19:22; 26:18; 16:12; 12:18)
«ЧМ-96»: Голік – 33 очки, 11 підбирань, 5 перехоплень, 5 передач, 3 втрати; Канівець – 8 очок, 9 підбирань, 4 перехоплення, 10 втрат; Мірошніченко – 7 очок, 5 підбирань, 5 перехоплень, 3 передачі, 4 втрати; Воєвода – 6 очок, 3 перехоплення, 3 передачі.

Чемпіони своєї вікової категорії, гравці «Черкаських Мавп-96» стали господарями третього туру ВЮБЛ. Так сталося, що через щільний графік міжнародних змагань наша команда провела лише свої перші матчі в чемпіонаті (попередні два тури колектив Максима Міхельсона пропустив). Перший млинець не видався нанівець. Тай матчі команди, яка за останні півтора місяця в різних турнірах відіграла 24 офіційні матчі, назвати дебютними язик не повертається.

На цей тур до Черкас приїхало три команди. За правилами ВЮБЛ, одна з них (одеський «СДЮШОР-2-96») виступає з черкасцями у так званій парі, тобто поки що схрестити зброю з віце-чемпіонами країни помаранчево-чорні не можуть. Це, скоріше, у звітному турі було на користь господарів, адже щільний графік турнірів та хвороби кількох провідних гравців команди могли б залишити свій відбиток на результатах цих матчів. Та й без одеситів вистачало охочих відібрати очки у чемпіона. Головним чином цього бажав нинішній лідер чемпіонату – «Донецьк-96». До черкаського туру команда із Донбасу виграла всі шість матчів змагань. Як вже повідомляв наш сайт, в першому матчі проти «Донецька» черкасці виграли лише з різницею в одне очко. В другому матчі цих команд, який закривав програму черкаського туру ВЮБЛ наставнику господарів Максиму Міхельсону також довелося добряче понервувати. На початку другого періоду юні тигри вели з чотирнадцятиочковою різницею – 33:19. Допоміг своїй команді у важку хвилину капітан команди – Вадим Голік, який в цій грі оформив переконливий дабл-дабл – 33 очки та 11 підбирань. Своєю статистикою він завів партнерів, які вже на велику перерву пішли, виграючи – 46:40. Переконлива хода чемпіонів дещо похитнулася в заключному періоді, коли «Черкаські Мавпи-96», за традицією останніх матчів, дещо втратили концентрацію. Однак повністю ліквідувати відставання донеччанам не вдалося – 73:70.

Куди легше «Черкаські Мавпи-96» двічі розібралися з «Азовмашем-96». Спершу наші юнаки обіграли суперника з рахунком 74:65, а вчора декласували – 84:52. Серйозно допомогла в останніх перемогах торсида черкаських вболівальників, які несамовито підтримували молодь.

Так само, як і господарі, свої чотири перемоги на паркеті ПС «Фотоприлад» оформили гравці одеського «СДЮШОРу-2-96».

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»: «Для нас це був важливий тур і приємно, що ми виграли чотири матчі в непростих суперників. Мені особисто дуже сподобався другий матч проти маріупольців, ми повністю розібрали суперника і, відповідно, отримали таку переконливу різницю в рахунку. Щодо протистояння з «Донецьком», то в першому матчі ми виграли з різницею лише в одне очко і тим самим дали можливість супернику повірити у власні сили. Саме тому донеччани вийшли на сьогоднішній матч з такою шаленою мотивацією. Крім того не слід забувати, що ця команда до черкаського туру ще не програвала в чемпіонаті, отож ми обіграли грізного суперника, якому я вдячний за такі напружені матчі. Від хлопців та від себе особисто хотів би дуже подякувати вболівальникам, які протягом двох останніх днів палко нас підтримували. При чому серед присутніх були не лише батьки, а й ті любителі баскетболу, які приходять на матчі основної команди, – це приємно».