Білоус 35 8-16 0-2 3-5 1 3 4 2 2 5 - 3 19
Пелипейко 33 7-11 1-3 1-1 1 3 4 - 2 2 1 1 18
Карєбін 28 2-6 2-2 2-2 1 5 6 - - 2 - 3 12
Виноградов 26 2-4 1-3 - 1 3 4 1 - 2 - 3 7
Швагринський 12 1-2 - -2 1 3 4 - - - - 4 2
Футчук 15 - 0-2 - - - - 2 - - - 2 -
всього (9) - 22-43 5-15 9-15 5 21 26 9 7 14 1 23 68
в середньому 22.3 51.2% 33.3% 60% 0.6 2.3 2.9 1 0.8 1.6 0.1 2.6 7.6
тренер: Смітюх

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Відразу після завершення сьогоднішнього матчу біля роздягальні «Черкаських Мавп» зібралося чимало юних вболівальників, які терпляче чекали, коли залізні двері відчинять і вони зможуть взяти автограф у когось із гравців. Особливим попитом користувалась «карлючка» Журжія, при чому більшість охочих просила його розписатися прямо на руці. В розріз таких перипетій подумалося, що в Черкаси повернувся «великий баскетбол». Ажіотаж, спричинений протистоянням двох претендентів на комплект нагород, виправдав усі сподівання. Протягом двох матчів інтрига трималася до заключного періоду.

Сьогодні, взагалі, волиняни надефектно стартанули: традиційно цупкий захист не дав можливості господарям протягом двох хвилин розмочити рахунок, та й в нападі Білоус і компанія доволі комфортно себе почували. В результаті, після першої половини періоду табло ПС «Будівельник» висвічувало доволі незвичні цифри – 4:12 для гостей. Надалі «Черкаські Мавпи» завдяки індивідуальному захисту та перевазі під щитами скоротили різницю в рахунку. Однак позитивний баланс для «Волині» зберігався аж до кінця другого періоду – 36:38.

Ключовою в матчі стала третя десятихвилинка. Цікаво, що це був єдиний період в матчі, який «Мавпи» виграли. Однак різниця в якості баскетболу, яку продемонстрували в цьому відтинку гри, дозволила в підсумку команді Володимира Холопова святкувати перемогу. Скоріш за все, не обійшлося без серйозної розмови в роздягальні, адже після перерви в діях господарів з’явилася подвійна агресія, яка фактично змела мотивованого суперника. Відрадно, що в ці хвилини помаранчево-чорних особливо заводили два резервісти – Максим Пархоменко та Павло Цьопич. Перший за третій період зумів набрати 9 очок, а другий за цей же час віддав 3 передачі і здобув 4 очки.  В результаті третій період «Мавпи» виграли з рахунком 22:10. В четвертій десятихвилинці господарям лише залишалося зберегти свою двозначну перевагу і вони без особливих проблем зуміли це зробити – 78:68. Також в цій грі слід відзначити Максима Шепіля, який реалізував три дальні і разом з Пархоменком став найрезультативнішим гравцем своєї команди.

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «У спарених матчах є своя специфіка. Після перемоги нелегко налаштувати команду на другий матч і це з нами зіграло злий жарт– ми програли два стартові періоди. Але після перерви все змінилося: посилилась концентрація і хлопці почали дорожити м’ячем, до того ж піднявся відсоток реалізації. Вже після того, як різниця стала десятиочковою  ми контролювали хід зустрічі і довели матч до перемоги.  Ми серйозно готувалися до цього туру, розбирали кожного гравця, а особливо їх лідерів (Виноградова та Карєбіна) – і це принесло свої плоди. Проти цих гравців відзахищалися непогано, але ініціативу на себе неочікувано взяв Білоус і в двох матчах приніс нам чимало неприємностей».

Максим Пархоменко, форвард БК «Черкаські Мавпи»: «Ми дуже добре зіграли в третьому періоді, майже не помилялися і гарно захищалися це – і стало запорукою успіху. Перемогти «Волиньбаскет» для нас було дуже важливо з турнірної точки зору. До того ж не слід забувати, що команда з Луцька також грає в Кубку України і я більш ніж переконаний, що вони вийдуть до фіналу цих змагань. Отож ці перемоги важливі ще й задля упевненості перед можливими матчами проти цього суперника».