«Черкаським Мавпам-96» знову не щастить в овертаймі

«Черкаські Мавпи-96» – «ЦСКА-96» (Москва) 41:46 ОТ (11:9; 8:11; 11:9; 9:7; 2:7)

«ЧМ»: Голік – 17 очок, 8 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення; Мірошніченко – 15 очок, 9 підбирань, 3 передачі, 4 перехоплення, 6 втрат; Воєвода – 6 очок, 2 підбирання, 2 втрати; Кобець – 5 очок, 12 підбирань, 2 перехоплення, 6 втрат; Шкарбан – 2 очки, 2 підбирання; Канівець – 2 підбирання, 2 втрати.

Сьогодні «Черкаські Мавпи-96» завершили виступи в другому турі Юнацької європейської баскетбольної ліги, який проходив у Южному. В заключному матчі черкасці зустрілися з новоспеченим володарем Кубка чемпіонів – московським «ЦСКА». З грізним суперником черкаські юнаки грали на рівних і мали навіть чималі шанси здобути перемогу. Однак на команду Максима Міхельсона знову чекав овертайм і так само, як і у вчорашній грі проти «Трінти» додаткові хвилини залишилися за росіянами. Загальний рахунок матчу – 46:41– на користь «ЦСКА». Таким чином з п’яти зіграних матчів «Черкаські Мавпи-96» виграли три і припустилися двох прикрих поразок в овертаймі. Отож задля того, аби вийти у Суперфінал ЄЮБЛ чемпіону України у цій віковій категорії, потрібно в третьому турі вигравати чотири матчі із п'яти. Відрадно, що кращим снайпером цього туру визнано капітана нашої команди Вадима Голіка, який за час змагань зумів набрати 90 очок.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»: «В українському чемпіонаті просто немає матчів з такими пристрастями ,відтак ми не завжди готові до них морально. Ми вигравали в «ЦСКА» з пристойною різницею, однак коли припустили, що можемо виграти, розгубили цю перевагу. За 35 секунд до кінця гри ми вели +2 і після тайм-ауту зуміли вивести на вільний кидок Мірошніченка, Макс схибив з-під кошика – і нам забили у відповідь. А далі був овертайм, в якому ми вже два дні поспіль програємо. Коли ми їхали на цей тур, то лише мріяли про перемогу над «ЦСКА», сьогодні хлопці кусають лікті через те, що не змогли перемогти».

Відігравши вранці в Южному, вже увечері «Черкаські Мавпи-96» грали в Одесі свій пропущений матч чемпіонату України проти «ДЮСШ-96» з Овідеополя. Попри напружений ігровий графік, черкаські юнаки надпереконливо розібралися зі своїми суперниками – 78:26.

«Черкаські Мавпи-96» – «ДЮСШ» (Овідеополь) 78:26

«ЧМ-96»: Васильєв – 16 очок, 7 підбирань, 2 перехоплення, 2 передачі; Голік – 15 очок, 4 підбирання, 4 передачі, 4 втрати; Біляков – 13 очок, 3 підбирання, 2 перехоплення, 3 втрати; Мірошніченко – 8 очок, 2 підбирання, 4 перехоплення, 5 передач; Кобець – 8 очок, 9 підбирань, 8 перехоплень, 2 передачі, 4 втрати.