"Черкаські Мавпи-97" четверті в Україні

З 30-го квітня по 3-тє травня в Одесі відбувалися матчі фінального етапу Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги серед юнаків 1997-го року нарождення.

Команди, які посіли з першого по четветре місця в групах «А» та «Б», грали у два кола за системою «стінка на стінку» (із заліком усіх очок в іграх між собою) за 1-8 місця.
Боротьба за чемпіонський титул точилася між командами «СДЮСШОР-2-97» (Одеса) та чинним чемпіоном БК «Донецьк-97» (Краматорськ та Світлодарськ). Напередодні останнього дня змагань обидві команди мали однакову кількість перемог (по 12) і долю золотих нагород вирішили в очному протистоянні. Перемогли одесити — 62:50. На донеччан незабаром чекає ще один відповідальний турнір — Суперфінал Європейської юнацької баскетбольної ліги U-14, який відбудеться з 12-го по 15-го травня у Москві.
Бронзовим призером чемпіонату стала харківська команда «Україна-ХДВУФК-97». У фінальному турнірі вони програли лише один матч — майбутнім чемпіонам одеситам.
Найкращим гравцем турніру визнано теж представника Одеси — Дмитра Сімонова («СДЮСШОР-2-»).