Денисов 40 3-6 2-3 2-2 2 4 6 2 1 3 - 1 14
Щепкін 40 2-3 1-5 3-4 - 1 1 6 4 8 - 3 10
Алєксеєнко 33 3-8 0-1 2-5 1 6 7 2 1 1 4 1 8
Шевченко 37 1-5 1-5 -2 1 3 4 1 1 4 - 4 5
Сайц 3 - - - 1 - 1 - - 1 - - -
всього (7) - 12-32 7-21 7-13 6 17 23 11 7 21 4 15 52
в середньому 28.6 37.5% 33.3% 53.8% 0.9 2.4 3.3 1.6 1 3 0.6 2.1 7.4
тренер: Шевченко

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні «Черкаські Мавпи» здобули свою чергову перемогу у Вищій лізі. На власному майданчику дворазовий чемпіон Вищої ліги просто не помітив дніпропетровське «Динамо». Динамівці, які все ще зберігають шанси на завоювання бронзових нагород чемпіонату, особливо не розраховували на успіх в Черкасах. Про це говорить неповний склад дніпропетровців. У зв’язку зі скороченою заявкою на звітну гру (лише 7 гравців!), відразу п’ятьом баскетболістам з Дніпропетровська довелося відбігати більше 30-ти хвилин ігрового часу.

Натомість, нарешті жодних проблем зі складом не мали «Черкаські Мавпи». У розгромі суперника взяли участь всі 11 гравців основи, а найближчому резервісту команди Антону Білоусу випала нагода провести на майданчику відразу 5 хвилин. Ретельний розподіл ігрового часу Володимиром Холоповим для всіх гравців команди окупився зповна в цьому матчі. Відразу шестеро гравців нашої команди набрали двозначну кількість очок, а найрезультативнішим з них став Павло Цьопич, який здобув 19 пунктів та віддав 4 результативні передачі. Свою перевагу над втомленим суперником «Черкаські Мавпи» особливо красномовно засвідчили в четвертому періоді, який виграли майже з двадцятиочковою різницею  – 26:8. Загальний же підсумок матчу – 87:–52 – на користь «Мавп