"Ветеран-Баскет" після драматичного фіналу стає чемпіоном області

 
Фінал чемпіонату Черкаської області з баскетболу
 
 
 
Чемпіон області: "Ветеран-Баскет"
Срібний призер - "Черкаси"
Бронзовий призер - "Черкаські Мавпи-2"
Четверте місце - "ЧДТУ"
 
  Знову доля головного трофею чемпіонату області визначилась у драматичному фіналі. У фіналі зустрілися баскетболісти «Черкас» і «Ветеран-Баскета». Значно більше мотивів продемонструвати опонентові свою силу мали останні. Справа в тому, що «Ветерани» поступилися «Черкасам» і в минулорічному золотому матчі, і в регулярному чемпіонаті. Цілком вірогідно, що саме з цих мотивів у фінальній частині турніру за «досвідчених» зіграло відразу двоє титулованих виконавців, які до цього значилися лише в командній заявці. А це – екс-гравець «Черкаських Мавп» Антон Супрун та Роман Рубченко, який свого часу скуштував хліба цілої низки європейських баскетбольних чемпіонатів. У вирішальному матчі саме ці два гравці взяли на себе функцію лідера. Ціково, що Рубченко за два матчі фінальної частини області зумів набрати аж 74 очки!!!
  Долю матчу,  в якому лідер змінювався аж 14 раз, визначила заключна хвилина гри. За рівного рахунку два з фолом від Рубченка та прикра втрата «Черкас» дозволила «Ветеранам» оформити мінімальну перемогу – 91:89. 
  В матчі за третє місце «Черкаські Мавпи-2» перемогли «ЧДТУ» з двозначною різницею, щоправда, попри перевагу в рахунку, даля гри там також визначилася в заключній десятихвилинці.
 
Фотозвіт: