Сайц1----------1-
всього (7)-11-305-234-951520981311341
в середньому28.436.7%21.7%44.4%0.72.12.91.31.11.90.11.95.9
тренер: Шевченко

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Доволі легку перемогу оформили «Черкаські Мавпи» у другому матчі туру. Цього разу черкасці набрали удвічі більше очок від своїх опонентів (80:41). Певні негаразди черкасці мали лише у стартовому періоді, коли з перших секунд не зуміли підібрати ключики до зонного захисту гостей. Ті, в свою чергу, повели – 6:2, однак після першого таймауту в матчі черкасці лише збільшували свою різницю в рахунку. В першій чверті «Динамо» вже не набирало очок (12:6), а далі, не цураючись елементів шоу, розважали аудиторію лише новоспечені чемпіони України. До того ж часто, реалізуючі швидкі відриви, підопічні Володимира Холопова встигали і в захисті добротно працювати. Зважаючи на це, максимальним здобутком гостей в періоді були сиротливі 12 пунктів!

А найрезультативніший гравець черкасців – Ілля Коротков – набрав майже половину командного доробку суперника. В активі атакуючого захисника 18 очок та 5 підбирань. Загальний же підсумок матчу – 80:41. Цікаво, що цього дня черкасці повторили свій цьогорічний рекорд, пропустивши, як і в матчі зі «Спорт-Ліцеєм» (12-й тур), лише 41 очко.
   Свій чемпіонський сезон «Черкаські Мавпи» закриватимуть за тиждень, 20-21-го травня в гості до помаранчево-чорних приїде «Авантаж-Політехнік». Кубки, медалі та індивідуальні відзнаки роздаватимуть в ПС «Будівельник» найближчої суботи, початок дійства о 13.30.