Клементьєв120-20-2--11-11-1-
всього (9)-15-416-2220-2441620931131568
в середньому22.436.6%27.3%83.3%0.41.82.210.31.20.31.77.6
тренер: Кулібаба

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні  «Черкаські Мавпи» зіграли свій передостанній матч в сезоні. На власному майданчику помаранчево-чорні обіграли свого принципового суперника – «Авантаж-Політехнік» 84:68.
    Поєдинок, який відкривав програму заключного туру Вищої ліги, можна з легкістю розділити на дві частини. До екватору матчу господарі своїми блискавичними діями просто поставили суперника в глухий кут. Вже наприкінці другого періоду Мякінін та компанія вигравали з тридцятиочковою різницею – 52:22!!! Різниця в класі настільки була помітна в цьому ігровому відрізку матчу, що молоді баскетболісти з Харкова взагалі могли б задуматися над доцільністю їхнього заняття баскетболом.
     Напевне, добре подумавши над цим у великій перерві, перед глядачами ПС «Будівельник» (які, до слова, цього дня дуже палко підтримували своїх) постала абсолютно інша команда. Харків’яни дисципліновано закрилися зонним захистом і перманентно підтягувались в рахунку. В цьому бронзовому призеру Вищої ліги також допомагала велика кількість втрат «Мавп», які черкасці припускалися, здебільшого, у швидких відривах. Та, зважаючи на серйозний гандикап, зароблений в першій половині зустрічі, господарі могли дозволити собі подібну слабкість. До того ж чемпіон України поберіг сили перед заключним матчем сезону.
     Нагадаємо: завтра о 13.30 в ПС «Будівельник» розпочнеться заключний матч сезону, в якому зустрінуться «Черкаські Мавпи» та «Авантаж-Політехнік». Відразу по завершенню гри відбудеться церемонія нагородження. Роздаватимуть командні та індивідуальні відзнаки. Отож, не втратьте нагоду привітати свою команду з чемпіонством! Вхід вільний.