Пуповіч і Джонсон гратимуть в «Черкаських Мавпах» наступного сезону?!

  
 
    Таку сенсаційну заяву сьогодні зробив Володимир Холопов. Днями наставник черкасців вів перемовини з Мільяном  Пуповічем, який два роки тому захищав кольори черкаського клубу. Сербський форвард дав попередню згоду і, незважаючи на те, в якій лізі гратимуть черкасці, готовий виступати за помаранчево-чорних. Також Холопов  цікавиться Джонсоном, щоправда, цей баскетболіст не має жодного відношення до улюбленця черкаської публіки – Артура Джонсона, який з 2005-го по 2007-й виступав у Черкасах.

    Також «Черкаські Мавпи» підписали чотири контракти з гравцями, які виступали за команду в цьому сезоні. Так, на паркет ПС «Будівельник» наступного сезону знову вийдуть Віталій Близнюк, Максим Пархоменко, Михайло Насеннік та Максим Шепіль.
 
   Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Поки що ми підписали чотирьох гравців. Є домовленості ще з кількома баскетболістами, які грали в нас цього сезону. Поки що ми попросили їх не укладати угоди з іншими командами, адже все залежатиме від того, в якій лізі ми гратимемо наступного сезону. Щодо Пуповіча, то я та керівництво клубу хочемо бачити Мільяна в команді, не зважаючи на те, де ми гратимемо. Він – улюбленець публіки і, думаю, на нього приходитимуть вболівальники. Я мав розмову з Пуповічем і він дав попередню згоду, зараз він владнає певні моменти зі своїм попереднім клубом і має підписати угоду з нами».