«Черкаські Мавпи» завершили тренувальний збір у Євпаторії

 
   Сьогодні ввечері БК «Черкаські Мавпи» повернувся з двотижневого тренувального збору, який проходив у Євпаторії. Як ми вже повідомляли, в Криму команда працювала над фізичною підготовкою. Переважно це була робота на стадіоні та в тренажерному залі. Також помаранчево-чорні провели кілька тренувань в баскетбольному залі місцевого ФОКу. Головний тренер черкасців після цього збору залишився задоволений командною атмосферою та самовіддачею баскетболістів. Нижче пропонуємо вашій увазі фото цього збору та враження від нього розігруючого черкасців – Юрія Зозулі.
    Наразі гравці «Черкаських Мавп» отримали два дні відпочинку. Після чого на них чекає недовготривалий черкаський етап підготовки до старту в Суперлізі. В його рамках заплановано провести 1-го вересня контрольний спаринг з кременчуцьким «Кремнем». А вже 7-го вересня «Черкаські Мавпи» вирушають до Латвії на свій черговий збір, де працюватимуть до 15-го вересня. Після цього на них чекає участь у «Кубку Азовмаша».
 
 
 
 
   Юрій Зозуля, захисник БК «Черкаські Мавпи»: "Звісно, збір в Євпаторії був нелегким, але через це потрібно проходити кожному гравцю напередодні сезону, аби підкорегувати свої фізичні кондиції та закласти певний фундамент на сезон. Перший тиждень було важко, однак потім втягнулися в ритм і зуміли дійти до поставленої мети. Багато роботи ми проводили на відкритому повітрі, можливо, в чомусь допомагав морський клімат. Окрім стадіонів і тренажерів, тренер дав можливість позайматися в ігровому залі. Там переважно працювали над комбінаціями та взаємодіями".
– Як можеш оцінити товариську гру проти «Миколаєва»?
– Я б не хотів цю гру коментувати взагалі, адже не хочу, щоб здавалося, ніби я виправдовуюся. Це був лише перший матч і не думаю, що по ньому хтось близький до баскетболу може робити якісь висновки. Так, я не скажу, що нам було всеодно, з яким рахунком закінчиться гра, але цього разу ми програли – значить десь зіграли слабше від суперника. Зважаючи на те, що це лише перша гра в такому складі, в нас було дуже багато втрат та непорозумінь.