Авдаловіч 28 4-5 1-1 1-2 - 2 2 6 4 - - 1 12
Пустозвонов 17 2-3 2-3 - - - - 1 1 1 - 4 10
Раденовіч 17 3-8 0-2 4-10 1 1 2 3 1 5 - 2 10
Коваленко 10 0-2 0-1 - 1 2 3 - - 1 - - -
всього (12) - 25-54 9-14 19-33 10 26 36 18 13 20 2 22 96
в середньому 17.1 46.3% 64.3% 57.6% 0.8 2.2 3 1.5 1.1 1.7 0.2 1.8 8
тренер: Обрадовіч

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні в Донецьку «Черкаські Мавпи» відіграли свій шостий матч в рамках Суперліги. Не лише реноме грізного суперника, а й перетрубації в складі черкасців внесли певний мандраж у дії помаранчево-чорних на старті цієї гри. Причому невпевненість в діях команди примусила Володимира Холопова вже в першій десятихвилинці випробувати новачків команди – Юрія Фрасенюка та Вілла Соломона. Зірковий новобранець черкасців, який з командою провів менше доби, вже в стартовому періоді набрав 8 балів. Однак це не єдине, чим могли б тішитися в першому періоді прихильники черкаського клубу, який програв десятихвилинку – 26:15.

Другий період черкаській команді вдалося виграти і при цьому набрати 25 балів. Цьому допомогла активність Стояновскі та дальня артилерія Тімерманіса і Неруша. Після трюльника останнього різниця в рахунку здалася вже не такою й катастрофічною – 37:32. На велику перерву суперники пішли відпочивати з рахунком 48:40 на користь «Донецька». Дещо підняли настрій собі «тигри» завдяки влучним атакам з периметру Карі і Лі.

Жорсткий пресинг на старті другої половини гри від «Донецька» просто скував атакувальні можливості гостей. В результаті свої перші очки в цьому періоді «Черкаські Мавпи» зуміли набрати лише на п’ятій хвилині ігрового часу. На цей час черкасці вже горіли – 61:42. В результаті на заключну десятихвилинку черкаські баскетболісти виходили в пригніченому настрої, вони вже програвали «-25»  – 77:52. В результаті приблизно таку ж перевагу «тигрів» зафіксував фінальний свисток – 96:74.
Прес-конференція після матчу "Донецьк" - "Черкаські Мавпи"