Жіночий баскетбол у Черкасах

   Сьогодні у ПС “Будівельник” відбулася зустріч між командами “Марель-Черкаси” - “Миколаїв НУК” 104:90 (30:22, 23:27, 28:19, 23:22).
   Черкащанки сьогодні були господарями не тільки свого ігрового майданчику, а і гри загалом.. Із початку матчу наші дівчата вели у рахунку. Але сьогоднішня гра показала і недоліки у  у захисті “Марель”. Дівчата втрачали пильність і це негайно позначалось на різниці в рахунку.  Миколаїв швидко наздоганяв наших. Але у другій половині “Марель” почали грати більш виважено і завершили матч із рахунком 104:90 на нашу користь.
 
   Алла Бикова (тренер “Марель-Черкаси”): “Я не дуже задоволена грою. Сьогодні команда не виконала поставлену задачу. Захист не зумів персонально втримати гравців суперника. Це позначалося на результаті. Ми багато “мазали” з-під щита. Якби команда виконала поставлені задачі, то розрив був би приблизно вдвічі більший – 30 очок. Але все ж можна сказати, що сьогодні гра була наша”.
   Денис Роздобудько (тренер “Миколаїв НУК”): “Ми сьогоні погано зіграли. Команда не виконала поставлену задачу. Не останню роль у сьогоднішній поразці відіграла фізична втома гравців. У команді 7 дівчат грають за вищу лігу, в якій також паралельно проходять ігри. Ми провели на виїздних матчах фактично два тижні. Дівчата стомилися. Але можу сказати, що всі ігри корисні для команди, адже на даному етапі ми ще вчимося грати у баскетбол”.
Найрезультативнішими гравцями "Марель-Черкаси" у сьогоднішній грі стали:
Бикова (27 + 9 підбирань, 30 передач), Остапенко (29+ 9 підбирань), Литвиненко (23 + 12 підбирань), Пархоменко (11).