"Марель-Чекаси" - "Миколаїв НУК" 103:67 (36:24,22:15,23:17,22:11)

    Сьогодні відбулася друга гра черкаської команди “Марель-Черкаси” та миколаївської “НУК”. Як показав матч, жіночий баскетбол не менш цікаве і захоплююче видовище, ніж баскетбол у який грають кремезні чоловіки.
   Сьогоднішній матч підтвердив, що черкаська жіноча команда є сильним і зіграним колективом, адже ці два дні їм протистояв досвід вищої ліги, адже команда Миколаєва посилена сімома гравцями вищої ліги (нагадаємо, що “Марель” поки що грає у ІІ лізі). Під час гри  були помітні недоліки захисту черкащанок, не виявили наші дівчата і особливих показників по підбиранням. Але чим дійсно виділялася команда – це кількість результатвних передач, які віддавала Ірина Бикова та Остапенко Юлія. До речі, Іра сьогодні просто вразила глядачів блискучими трьошками, які вона забивала із 9 метрової лінії!!!
Алла Бикова (тренер “Марель-Черкаси”): “Сьогоднішня гра показала, що дівчата швидко вчаться. Адже сьогодні вони допускали менше помилок і помітно покращився захист. Сьогодні ми утримували зони, виконували змикання (інколи кажуть “коробочка”), які спрацьовують майже завжди на 100%. Я задоволена командою і таким результатом, як подарунком на Новий рік.
Я всім вболівальникам хочу побажати на Новий рік, щоб рік був вдалим, щоб ваші мрії здійснювалися і ви отримали те, до чого прагнете”
 У сьогоднішньому матчі найрезультативнішими гравцями з Черкас стали:
Бикова(37 + 10 підбирань+27 рез.передач), Остапенко(29 + 9 підбирань+3 рез.передачі), Литвиненко(12 + 142 підбирання), Максимчук(9 + 10 підбирань).