Фейсон 24 3-6 3-3 0-2 1 4 5 4 2 0 1 1 15
Кондратовец 15 - 1-2 2-2 0 0 - 0 0 0 0 0 5
Череповский 14 0-1 - 3-4 0 2 2 0 0 0 2 3 3
Мякінін 1 - - - 0 0 - 0 0 1 0 0 -
всього (11) - 26-45 7-21 20-25 7 29 36 17 9 11 7 24 93
в середньому 18.1 57.8% 33.3% 80% 0.6 2.6 3.3 1.5 0.8 1 0.6 2.2 8.5
тренер: Багатскіс

Скорочення: хв - час на майданчику,  - 2-очкові (попадання - кидки),  - 3-очкові (попадання - кидки),  - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Після серії матчів проти лідерів чемпіонату «Черкаські Мавпи» мали на власному паркеті протидіяти «Кривбасбаскету», який наприкінці чемпіонату також набрав непоганої ходи. Причому в матчах проти флагманів українського баскетболу і команди з Кривого Рогу простежувалася одна і та ж тенденція: черкасці на рівних боролися з суперником три періоди, після чого провалювали заключну чверть.

Стартували в цьому матчі команди з ривка – 8:0 – для «Кривбаса», після чого передня лінія господарів в особі Пуповіча та Аделеке відповіла фактично таким же спуртом – 9:2. Подібні гойдалки в рахунку спостерігалися фактично протягом всього матчу. Причому було помітно, що обидві команди намагалися якомога швидше організувати власну атаку, в результаті вболівальники побачили низку втрат у швидких відривах та незабиті м’ячі з-під кошика. Серед тих, хто змазав з вихідних позицій, був і Джеймс Флоренс, але після цього лідер криворіжців за набраними очками забивав фактично все. Взагалі після матчу наставник приїжджих відзначить, що його захисник видав кращу гру в сезоні. Результативні рейди Флоренса під кошик суперника дозволили його команді завершити першу половину матчу з різницею в 4 очки – 42:38. А після гри у статистиці американця буде 37 очок та 6 передач.

Відповісти своєму опоненту дуже хотів лідер черкасців – Кенні Аделеке, однак передачі на нігерійця в трьохсекундну зону дуже рідко ставали результативні. Кенні, попри свій восьмий поспіль дабл-дабл, реалізував з-під кошика лише 8 з 22 своїх кидків. Та навіть паралельно з цією статистикою, в третьому періоді господарі зуміли  вийти вперед. Дальні влучання Неруша і вдалі дії команди в захисті дозволили черкасцям це зробити в середині третього періоду – 49:46. Перевага в три очки і стала максимальною для господарів у цій грі.

Ключовий момент матчу стався на початку четвертої десятихвилинки. Саме тоді Маркус Фейсон фактично тричі поспіль влучно атакував з дальньої дистанції. Кидки снайпера, якого губили на периметрі господарі, перекреслили всі попередні потуги «Мавп». Черкасці не змогли відповісти на таку далекобійність, що і призвело до розгромної десятихвилинки – 13:25 та програного матчу – 79:93.