Суперліга. У Войдана Стояновскі найвища ефективність ігрового дня

"Хімік" - "Донецьк" 66:82
Войдан Стояновскі провів найкращу гру в майці «Донецька», відзначившись 18 очками й 6 передачами та відігравши важливу роль у перемозі своєї команди над южненським «Хіміком» із рахунком 82-66.

Перша десятихвилинка минула за переваги господарів паркету, які після низки влучних дальніх кидків повели 21-15. Однак у другій чверті команди помінялися ролями, й уже «Донецьк», у гравців якого, щоправда, не склалося з «пострілами» з-за дуги (1/10), перехопив ініціативу та вийшов уперед. Перевага гостей коливалася в межах одного-трьох очок, а остаточний рахунок першої половини – 34-37 на користь «тигрів» – встановив Войдан Стояновскі.

Саме македонський захисник організував ривок своєї команди на старті другої половини, після чого розрив у рахунку сягнув десяти пунктів. А враховуючи, що «Хімік» залишився без Аарона МакГі, який «заробив» п’ять фолів, перед командою Дарко Руссо постало нелегке завдання. Кінцівка поєдинку минула за переваги «тигрів», які втретє в сезоні здолали команду з Южного.

Войдану Стояновскі активно допомагали Дмитро Глєбов, який відзначився 17 очками й 4 підбираннями, та Рамел Каррі, на рахунку якого 10 очок і 5 підбирань.

А найрезультативнішим гравцем зустрічі став Рейшон Террі – американський форвард «Хіміка» здобув 20 очок і зібрав 4 відскоки. Даррелл Мітчелл заніс до свого активу 18 очок, 4 підбирання і 4передач.

"Говерда" - "Дніпро" 76:58
Данте Свонсон, який став найкращим гравцем матчу, й партнери здобули вкрай важливу з турнірної точки зору перемогу над одним із головних конкурентів «Дніпром» із рахунком 76-58.

І стартова, й наступна десятихвилинка минули за переваги івано-франківців, які вирушили на велику перерву, лідируючи 37-23. Перша половина, як зрештою і вся гра, запам’яталася ще й тим, що жодна з команд не реалізувала бодай одну з дванадцяти (у підсумку їх стало сімнадцять) дальніх спроб, які вони здійснили на двох.

Уже в середині третьої чверті після штрафних Ярослава Лемика перевага господарів паркету сягнула двадцяти пунктів. Гравці «Говерли» спіймали кураж, натомість дніпрянам абсолютно нічого не вдавалося в нападі. І хоча в заключній чверті дещо активізувався Стівен Буртт, її, як і три попередні, виграли «ведмеді».

Данте Свонсон завершив гру із 16 очками, 4 підбираннями та 4 передачами в активі. 15 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Кевін Тіггс. По 10 очок здобули Маркус Вокер й Ерік Колмен, однак центровий, крім того, ще й став автором 12 підбирань і 6 передач.

Стівен Буртт приніс «Дніпру» 17 очок. 13 очками та 7 підбираннями відзначився Младен Пантич, 11 очками та 6 підбираннями – Кінтел Вудс.