«Донецьк» відкрив рахунок у фінальній серії з «Азовмашем»

«Донецьк» відкрив рахунок у фінальній серії з «Азовмашем», обігравши маріупольську команду в першому матчі 83-66. Захопивши ініціативу ще в дебюті поєдинку, підопічні Саші Обрадовича контролювали хід гри, яка в підсумку завершилася їх упевненою перемогою.

Здавалося, що основні події матчу мали б відбуватися у трисекундній обох команд, однак, за відносного паритету в боротьбі під кільцями (36/33 підбирань на користь «Донецька»), де розгорнулася цікава дуель між В'ячеславом Кравцовим й Отелло Хантером, вирішальну роль відіграли невдалі кидки «снайперів» «Азовмашу», які із 24-х дальніх спроб реалізували лише 6. Натомість саме влучні триочкові (4/5) забезпечили господарям паркету перевагу в першій чверті, що завершилася з рахунком 27-21. Приблизно за такої ж різниці на табло (43-35) команди вирушили на велику перерву.

У другій половині баскетболісти донецької команди так і не дозволили супернику скоротити відставання, більше того, контролюючи перебіг подій на майданчику, відірвалися від «Азовмашу» на безпечну відстань. За три з половиною хвилини до фінальної сирени влучний кидок плеймейкера «Донецька» Рамела Каррі збільшив розрив у рахунку до +20 на користь «тигрів» і фактично вирішив долю матчу.

У підсумку найрезультативнішим гравцем матчу став центровий «Донецька» В'ячеслав Кравцов, на рахунку якого 16 очок і 4 підбирання. Майкл Лі приніс своїй команді 15 очок. Рамел Каррі та Войдан Стояновскі здобули по 13 очок, а крім того, македонський захисник відзначився 7 підбираннями та 4 передачами. В активі Вуле Авдаловича 10 очок, 8 передач і 5 підбирань.

У складі «Азовмашу» лише два гравця перетнули десятиочковий рубіж результативності – Олексій Печеров й Отелло Хантер, які принесли своїй команді по 13 очок. Американський