«Азовмаш» - «Черкаські Мавпи» - 63:84 (23::18, 21:15, 13:13, 27:17)

Як багато вже було сказано про непередбачуваність нинішньої першості. Скільки гомону було спричинено навколо потенційної боротьби за срібло чемпіонату. Так саме за срібло, адже чемпіоном ще до старту турніру  охрестили «Азовмаш». Важко було навіть уявити, хто може на внутрішній арені переграти нинішній склад команди Рімаса Гірскіса, а тим більше зробити це з розгромним рахунком на паркеті чемпіона. Та прогнози – то справа не чемна. Це твердження в черговий раз підтвердили баскетболісти «Черкаських Мавп». Розгромивши на виїзді «Хімік» черкащани ні на крок не відступили від своєї мети і в Маріуполі.
Черкаська команда на звітний поєдинок вийшла, немов на останній бій. І фактор відносно короткої лавки запасних вдалося перекрити неймовірною самовіддачею та бійцівським настроєм. Показовим є і те, що «Азовмаш» не зумів «взяти» жодного періоду.
Зі стартових секунд гості  взяли курс на штурм трьохсекундної зони гостей і шляхом відмінних дій Джонсона та Гуртового планомірно пішли у відрив. В підсумку перевага на підбираннях і стала одним із ключових факторів перемоги «Мавп». Героєм першого періоду був безсумнівно Артур Джонсон. Чого лише вартий кидок центрового з центра майданчика на останніх секундах чверті. Він і встановив проміжний рахунок матчу – 23:18.
Ще однією особистістю помаранчево-чорних, яка виокремлювалася з-поміж злагоджених командних дій був Артем Буцький. Плеймейкеру нашої команди вдалось роздати передач більше ніж всім гравцям «Азова» разом взятими. А Ель-Амін, з яким переважно працював Артем, був схожий на свою тьмяну тінь. В ці хвилини стримати "машину" Андрія Подковирова було просто не реально. Жоден з виконавців «Азова», без урахування Байрамовича, не зумів подолати навіть двозначний рубіж результативності.
Перелом міг статися в третьому періоді, але максимальними дивідендами після хвилинної розслабленості гостей для «Азова» стала рівність в цій чверті (13:13). Далі ані бажання, ані сил огризатися в «Азовмаша» вже не було.
  84:63 для «Мавп». Безсумнівно найбільша сенсація нинішнього чемпіонату!

Артем Буцький: перемогу в сьогоднішньому матчі вдалося здобути шляхом неймовірної самовіддачі та збалансованих дій як в захисті, так і в нападі. Особисті дії оцінюю на відмінно, тим більше, що сьогодні мені довелося грати проти одного з кращих захисників України – Ель-Аміна.
Цей відрізок в три в’їздні матчі був дуже важким для нас, але ми вийшли з цієї ситуації з честю. Звісно, хотілося б продовжити цю переможну ходу і в протистоянні з БК «Києвом». Тим більше, що можливості для цього є.