Американські легіонери "Мавп" підкорили серця шведських вболівальників

Вчора пройшла друга зустріч "Черкаських Мавп" та "Планія Нова" (Швеція). "Планія Нова" готується до ігор плей-офф внутрішнього чемпіонату Швеції. За словами Андрія Подковирова, другий матчу шведський клуб провів на вищому рівні, ніж першу зустріч. Незважаючи на те, що поєдинок носив товариський характер на гру були розпродані квитки, зал був заповнений глядачами, містом пройшла потужна реклама поєдинку.
 
 Як прокоментувала прес-служба "Планія Нова": "Коли у Лулео дізналися, що черкаська команда посилена гравцями НБА, мало хто вірив у перемогу. Однак результат першої гри - 91:88 на користь "Планія" є доказом того, що шведський баскетбол лише на крок відстає від європейського. Вчора стало зрозуміло - Черкаси зголодніли за перемогою. Травмованого захисника Лєбєдєва вдало замінив Едмундс Валейко. Всю свою силу проявив Кеніел Діккенс. Дії черкащан на паркеті не давали "Планія" сфокусуватись і підготуватись до швидкого темпу гри, заданого «Мавпам». Перемогу "Мавпи" здобули в основному завдяки діям Артура Джонсона, Кеніела  Дікенса і Едмунда Валейка. Черкащани не змогли приховати розчарування у кінці гри, коли нам вдалося до мінімального розриву скоротити рахунок 88:94".
 
   Андрій Подковиров (головний тренер "Черкаських Мавп"): "Дізнавшись про те, що шведський клуб до другої гри набагато ретельніше,  наші гравці були налаштовані психологічно серйозніше, ніж у попередньому матчі. Вчора на паркеті виступили лише 8 гравців, травмовані Володимир Гуртовий і Андрій Лєбєдєв не вийшли на поле. Хочу сказати, що наші американські легіонери дуже сподобалися місцевій публіці, особливо слем-данки Кеніела, після яких весь зал аплодував. А після гри до наших баскетболістів багато вболівальників підходили за автографами.
Цей тренувальний збір є дуже корисний для нашої команди. Адже будь-яка європейська гра - це інше трактування правил, жорсткіша боротьба за м'яч (нашим довелося доволі сильно поштовхатися під кільцем), інше суддівство, яке давало змогу нам вести жорсткішу боротьбу. Думаю, чим більш різноманітні будуть зустрічі, тим професійнішою буде команда, а справжньої майстерності не досягти варячись лише в українському котлі, потрібно виходити на євроарену.
    Попереду у нас ще два дні тренувань, які ми проведемо максимально корисно,  викладаючись для покращення фізичної підготовки та напрацювання тактичних прийомів."