12220Fouls
13000Fouls
141331Fouls
151250Fouls

?   Сьогодні кадетська збірна України завершила виступи в другому етапі чемпіонату Європи, який триває в Латвії та Литві. В останньому матчі проти хорватів мало визначитися ім’я чвертьфіналіста турніру, переможець цієї дуелі вийшов би з групи.
?
   Зі стартових секунд матчу українці повели в рахунку – 9:4. Після чого гра вирівнялася, а в другому періоді хорвати навіть дісталися максимальної різниці в цьому матчі – 30:22 – на їх користь. Після цього українці зорганізували власний спурт і завдяки результативності тріо Приймак-Балабан-Кобець зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед – 42:36 – на старті третього періоду. Після цього команди, зважаючи на якісні дії в захисті, не могли змінити рахунок протягом трьох хвилин ігрового часу. Краще вийти з цього положення вдалося Хорватії. Особливо їй в цьому допоміг Лука Божич, який в цьому матчі зібрав левову часку командних очок. До 24 очок хорват додав ще й 18 підбирань, саме завдяки його зусиллям хорвати повели – 63:58 – в середині четвертого періоду. Відразу після цього Кобець реалізував триочковий, а Приймак - ближній, виконавши підбирання на чужому щиті – 64:63 для України. Ключовою в цьому матчі стала вдала гра на заключних секундах матчу потужного центрового хорватів – Араповіча. Три підбирання та чотири очки за останні 50 секунд гри їхнього лідера допомогли хорватам повести – 67:70. В українців був шанс врятуватися, але два триочкових під завісу матчу від Кобця були не влучними.