«Черкаські Мавпи» впевнено обіграли «Кремінь»

«Черкаські Мавпи» – «Кремінь» 103:41 (29:15; 27:8; 28:11; 19:5)

«ЧМ»: Неруш 23 очки, Томас 19, Івшин 18, Сокур 16, Пархоменко 10, Кобець 6, Любічіч 4, Білоус 4, Михайлюк.

Сьогодні «Черкаські Мавпи» відіграли свій перший товариський матч в рамках підготовки до нового сезону. Суперником черкасців став вищоліговий «Кремінь». Молода команда з Кременчука не зуміла нав’язати боротьби господарям майданчика, які виграли з розгромною перевагою – 103:41. Зі стартових хвилин зустрічі була помітна різниця в класі. Господарі заволоділи ініціативою і навіть не думали її віддавати. В середині стартового періоду різниця вже стала двозначною, чим «Черкаські Мавпи» і вбили інтригу.

У стартовій п’ятірці поряд з Івшином, Нерушем, Любічічем і Томасом вийшов молодий Білоус. Загалом в цій грі тренерський штаб черкасців дав чимало ігрового часу молодим вихованцям баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Окрім Білоуса в зустрічі взяли повноцінну участь Іскаков, Кобець та Михайлюк. Натомість через невеликі ушкодження не брали участі в матчі Лохманчук та Яковлєв. Цікаво, що квартет молоді зумів здобути 13 очок. А найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Неруш, в актикі якого 23 очки. Також слід відзначити двох гравців передньої лінії: Чарльза Томаса та Максима Івшина, які не лише зібрали чимало очок, а й потішили вболівальниками ефектними данками. Відразу після матчу Йовіца Арсіч зауважив, що його команді потрібно ще багато працювати, але деякими моментами він вже задоволений.

«Зараз ми ще не повністю укомплектовані, тому серйозно розбирати гру я не буду. Ми дали можливість сьогодні проявити себе молодим вихованцям клубу. Щодо інших гравців, то відзначу Томаса та Івшина, сьогодні вони показали гарну гру», – зазначив Йовіца Арсіч.