«Черкаські Мавпи-96» стартували у ЄЮБЛ з перемоги та поразки

ЄЮБЛ, Мінськ І тур
26 жовтня 10.30

«Черкаські Мавпи-96» - «Школа Сабоніса» 54:56 (11:16; 18:19; 12:12; 13:9)

Сьогодні «Черкаські Мавпи-96» стартували в першому турі ЄЮБЛ. В першому матчі найпрестижнішого командного юнацького турніру Європи черкасці мали протистояти минулорічному фіналісту – «Школі Сабоніса». В мінському протистоянні двох сильних команд все вирішила одна влучна атака. «Сабоніс» переконливо провів першу десятихвилинку, а «Черкаські Мавпи» – заключну, однак нашій команді не вистачило двох очок.

На старті заключного періоду наші баскетболісти поступалися своєму титулованому супернику з рахунком 41:47. Команда Максима Міхельсона зуміла відігратися за три хвилини до завершення основного часу. Завдяки двом поспіль влучним атакам від Голіка та Руслова рахунок став – 52:52. Після цього Петкус реалізував триочковий і допоміг литовцям повести з рахунком 55:52. Після цього команди почергово виходили на лінію штрафних і зробили рахунок 56:54 для литовців. Можливість перевести гру в овер-тайм чемпіони України втратили у своїй останній атаці. Спочатку не забив Руслов, а потім після підбирання на чужому шиті змазав Кобець. 54:56 – програш срібному призеру Євроліги.

В другому матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи-96" не залишили шансів латвійському "Спарсу". Команда, яка вкомплектована низкою баскетболістів кадецької збірної Латвії зуміла протидіяти нашій команді лише в першому періоді. Після цього помаранчево-чорні взяли ініціативу у власні руки і зробили різницю в рахунку розгромною - 65:31. Найбільше для командного успіху постарався Вадим Голік, в активі капітана 18 очок та 6 підбирань.

«Черкаські Мавпи-96» - «Спарс» 65:31 (10:5; 17:3; 24:9; 19:9)