"Говерла" - "Черкаські Мавпи" - 74-68

?"Говерла" - "Черкаські Мавпи" - 74:68 (26:18; 15:25; 18:12; 15:13)

"Черкаські Мавпи" не змогли поїхати з Івано-Франківська з позитивним підсумком.В другіцй половині гри проти "Говерли" черкасці здобули лише 25 очок і поступилися господарям паркету -  74-68. Окрім суперника на заваді нашого клубу стала слабка реалізація штрафниних - 41%.

Лідерам івано-франківської команди в першій половині матчу суттєво допоміг Юрій Фрасенюк, однак за майже рівних показників вирішальною стала краща реалізація баскетболістами «Черкаських Мавп» кидків із-за дуги. Саме триочковий Олександра Неруша на останніх секундах дозволив гостям вирушити на велику перерву в якості лідерів – 41-43.

Здавалося, що в такому ж ключі події розгортатимуться на паркеті манежу Коледжу фізичного виховання і в другій половині, однак господарі взяли ініціативу у свої руки, повівши після третьої чверті +4. Протягом заключних десяти хвилин гості здійснили не одну спробу відігратися, однак підопічні Євгена Мурзіна завадили їм це зробити.

Кінделл Дайкс став найрезультативнішим гравцем матчу, здобувши 20 очок. По дабл-даблу оформили його партнери Райан Пірсон (16 очок + 12 підбирань) і Тревіс Пітерсон (12 очок + 13 підбирань). 11 очок і 5 підбирань на рахунку Юрія Фрасенюка, 10 очок, 6 підбирань і 5 передач – Юджина Лоуренса.

По 14 очок у складі «Черкаських Мавп» здобули Вінсент Хантер (+ 8 підбирань) і Чарльз Томас (+ 6 підбирань). 11 очок і 7 зібраних відскоків в активі Дениса Яковлєва, 10 очок – Данте Свонсона.