Дублери «Черкаських Мавп» впевнено долають дубль «Кривбасбаскету»

"Черкаські Мавпи" (д) - "Кривбасбаскет"(д) - 87-70 (21:15; 19:17; 28:22; 19:13; )

Баскетболісти дубля «Черкаських Мавп» ще з першої чверті продемонстрували бажання здобути другу перемогу в чемпіонаті. Протягом першої половини зустрічі гравці «Кривбасбаскету» чинили найбільший опір «Мавпам».
Артур Хачатурян і компанія запропонували жорстку манеру гри, з якою в черкасців виникали проблеми. Найбільша боротьба точилася у другій чверті. Як тільки гравці «Мавп» виходили вперед, так криворіжці зрівнювали рахунок.

Рівна гра продовжувалася до останніх хвилин другого періоду. Проте два стрімких проходи від Максима Мірошниченка та влучний дальній від Вадима Голика дозволили «Черкаським Мавпам» піти на перерву з 5-очковим гандикапом – 40 : 35.

У другій половині зустрічі справи в черкаської команди пішли значно краще. Підопічні Максима Міхельсона поступово звикли до цупкого та жорсткого захисту суперника, розбиваючи його влучними триочковими кидками та проходами. Особливо якісно в третій та четвертій чверті відіграв Андрій Куліш. Захисники черкаської команди загравали свого 5-го номера, який раз-по-раз перегравав своїх візаві. Як слід втримати черкаського центрового криворіжцям не вдалося, оскільки відразу троє гравців «Кривбасбаскету» через перебір фолів завершили матч достроково. А Андрій Куліш у черговий раз став найрезультативнішим гравцем матчу, заробивши 27 очок та 9 підбирань.

Призвичаївшись до захисту суперника, підопічні Максима Міхельсона вже до кінця третьої чверті забезпечили собі перевагу в 11 очок. А в заключній 10-хвилинці зуміли її не лише втримати, а й збільшити. Наприкінці зустрічі керманич «Мавп» дав змогу проявити себе й не основним гравцям команди. У підсумку 87 : 70 –  дублери «Черкаських Мавп» здобувають другу перемогу в чемпіонаті і другу над «Кривбасбаскетом». Окрім Андрія Куліша якісний матч провів Антон Білоус, котрий оформив дабл-дабл (12 очок, 11 підбирань) та Вадим Голік (14 очок, 4 підбирання, 4 передачі).

Максим Мірошніченко, гравець дубля
«Черкаських Мавп»:

Максим Міхельсон, тренер дубля «Черкаських Мавп»:

«Перемога – це завжди добре. З іншого боку я не задоволений якістю гри, яку продемонстрували гравці. Баскетболісти «Кривбасбаскету» запропонували нам жорстку та агресивну гру в трисекундній зоні. Загалом грали проти нас досить жорстко, по-чоловічому. Ми на їхньому фоні виглядали як діти. У першій половині гри ми були не готові до такої гри. Проте в другій, наші гравці почули, що я їм говорив, почали частіше постачати м’яч у трисекундну зону і все стало виходити. Напевно для цього ми і заявилися в чемпіонат дублерів, аби здобувати такий досвід, таку практику та відчувати таку чоловічу гру».