Дубль «Черкаських Мавп» в овертаймі поступається «Києву»

БК "Черкаські Мавпи"(д) - БК "Київ"(д) - 74-78 (19:21; 12:21; 18:11; 23:19; ) ОТ 2:6

Видовищний та безкомпромісний матч провели дублери «Черкаських Мавп» та БК «Київ». Протягом всіх 40-а хвилин основного часу гри та овертайму баскетболісти обох команд не відпускали один одного далеко в рахунку.

Перші дві хвилини поєдинку суперники ніяк не могли відкрити рахунок. Гравці обох команд обережно діяли в захисті, проте в них небагато чого виходило в атаці. На 3-й хвилині зустрічі Андрій Куліш влучним триочковим кидком розрядив напругу, відкривши рахунок. Через кілька миттєвостей його починання підтримав Максим Мірошниченко . І «Мавпи» повели – 5 : 2. Ближче до середини періоду гості активізувалися, особливо якісно відпрацьовували снайпери «вовків», котрі у підсумку загалом влучать 11 дальніх спроб. Ще в першій 10-хвилинці гості заробили гандикап у 9 очок, однак до кінця періоду Андрій Куліш майже самотужки скоротив відставання до однієї атаки – 19 : 21 .

У другій 10-хвилинці гості відчули себе значно впевненіше, збільшуючи свою перевагу з кожною наступною хвилиною. Як і в першому періоді опір киянам чинив Андрій Куліш, котрий у черговий раз став найрезультативнішим гравцем у матчі, відзначившись 33-ма очками та 16-ма підбираннями. Втім зусиль центрового «Мавп» було замало, тому на велику перерву команди пішли за рахунку 31 : 42.

Третя чверть пройшла під знаком «Черкаських Мавп». В атаці, окрім Куліша очки своїй команді почали приносити Святослав Михайлюк та Олександр Кобець . Завдяки вдалим діям цих гравців «Мавпи» скоротили відставання до чотирьох очок.

А головний трилер розгорівся в заключній чверті матчу. Черкаські баскетболісти відчули, що вони можуть сподіватися на позитивний результат у цьому матчі і почали доводити це своєю грою. Зі старту четвертого періоду «Мавпи» з блиском в очах захищалися й відбирали м’яч у суперника. І з не меншим запалом господарі паркету атакували, де за собою своїх партнерів повів Святослав Михайлюк. 10-й номер «Мавп» був небезпечний з будь-якої відстані. Власне завдяки його грі в середині заключної чверті підопічні Максима Міхельсона перемагали з рахунком 65 : 59. У ці хвилини гості неабияк розгубилися. Вінцем успіху черкаської команди стало перехоплення від Михайлюка, яке він завершив ефектним слем-данком. Проте більш досвідчені баскетболісти БК «Київ» не знітилися від натиску «Мавп», а навпаки своїми дальніми кидками скоротили відставання до мінімуму. Як наслідок, все вирішувалося в останні секунди гри. Право на останню атаку було у гостей, які поступалися з рахунком 72 : 70. Власне цю атаку кияни не змарнували, а змусили господарів паркету на собі зфолити. За чотири секунди до фінальної сирени Володимир Піщіков , влучивши обидва штрафних кидки, зрівняв рахунок. У господарів паркету ще була можливість вирвати перемогу, але Максим Мірошніченко, здійснивши прохід, не влучив з середньої відстані.

А в додатковій 5-хвилинці кияни швидко вийшли вперед на п’ять очок. Черкасці на це зуміли відповісти лише двома очками. Хоча шанси на те, щоб зрівняти рахунок у «Мавп» були. Однак гравці черкаської команди обирали не найкращі моменти для атак і, як наслідок, не влучали. У підсумку, 74 : 78, дублери «Черкаських Мавп» поступаються у напруженій боротьбі.

Максим Міхельсон, головний тренер дубля «Черкаських Мавп»:

«Ми сьогодні грали проти сильної команди. Гравці БК «Київ» чіткіше в кінці матчу виконували технічні елементи, та робили все, що їм говорив тренер. Наприкінці гри ми не розібралися із захистом. Після тайм-ауту вирішили грати персонально в захисті, але відразу пропустили триочковий кидок, який вирішив долю матчу. Також, варто відзначити, що ряд наших гравців сьогодні боялися брати ініціативу на себе. Перші номери просто «розчинились». Вони не йшли на отримання м’яча не намагалися організовувати напад, віддавали м’ячі форвардам, які, в свою чергу, віддавали м’ячі один одному. Ніхто не брав на себе ініціативу в складні моменти. А якщо і брали, то від безвиході.  Також, ще один фактор, який грав проти нас, так це відсутність Нікіти Воєводи, який є основним змінником Святослава Михайлюка. До того ж, наші лідери Олександр Кобець, Андрій Куліш грали з невеличкими ушкодженнями. Антон Білоус та Данило Іскаков відновлюються після застуди. Звичайно, це не основні фактори нашої поразки, проте вони також вплинули на результат.

Хотілося б, щоб хлопці винесли для себе позитивні моменти з цієї поразки. Кожний гравець зараз хвилюється навіть більше ніж я. Кожен з них, мабуть, буде ще тиждень згадувати свої помилки. Проте потрібно намагатися зробити якісь висновки з цього, аби надалі в таких матчах ми перемагали.

Порадував сьогодні Святослав Михайлюк, який нарешті проявив активність у матчі. Тому що до цього, всі ігри в складі дублюючої команди він був дуже не активним. Сьогодні він проявив ініціативу і завдяки його активній грі ми зрівняли рахунок і вийшли вперед. Нажаль на кінцівку його не вистачило, оскільки все-таки хлопець 97-го року народження і він відіграв дуже багато, 40 хвилин. А загалом, його гра сьогодні порадувала».