Рябчук140-10-2-123221-2-
Попов130-60-1--332-1-1-
всього (11)-26-578-219-14122638236742485
в середньому18.145.6%38.1%64.3%1.12.43.52.10.50.60.42.27.7

"Черкаські Мавпи" оформили надважливу перемогу над лідером чемпіонату. Цього разу команда Йовіци Арсіча обіграла "Хімік" на його ж паркеті. Завдяки вдалій грі в нападі та результативній третій десятихвилинці черкасці святкували успіх з рахунком 92:85!

Стартова десятихвилинка принесла справжнє задоволення всім прихильникам видовищного баскетболу. З перших хвилин гри южненці, завдяки запропонованому швидкому баскетболу та перевазі на підбиранні, повели з солідною перевагою – 14:6. Цю різницю гостям зусиллями Яковлєва та Івшина вдалося відіграти за якихось півтори хвилини. Після цього пішла перестрілка дальніми, а шикарну крапку в результативній десятихвилинці поставив Чарльз Томас, який з сиреною реалізував неймовірно важкий триочковий – 26:26.

У другому періоді команди зробили вагому ставку на дії в захисті, від чого і результативність в матчі дещо впала. Завдяки блискучій реалізації дальніх кидків черкасці в середині періоду вийшли вперед. Після трьошки Сокура рахунок став 38:37 – для команди Йовіци Арсіча. Наприкінці періоду зусиллями Шеховіча та Джозефа «Хімік» майже титанічними зусиллями зрівнює рахунок. Але сирену про завершення першої половини «затикає» неймовірно важливою триочковою атакою Делінінкайтіс44:47.

На початку наступної десятихвилинки справжню перестрілку влаштували два гравці передньої лінії команд – Пустовий та Томас. Незважаючи на якісну гру молодого українця, Томас був трохи кориснішим. Саме американець зорганізував якісний ривок «Черкаських Мавп». Потужним данком Чарльз робить рахунок 48:53 для його команди. Активність лідера помаранчево-чорних допомогла йому вже в середині третього періоду мати 16 очок. По завершенню гри Чарльз оформив 24 очки. Якісний захист гостей допоміг свій успіх лише розвинути, динамічні проходи Любічіча та своєчасні скидки Свонсона раз-по-раз допомагали партнерам набирати свої очки. Це вилилося в якісний ривок черкасців – 12:4. На останню десятихвилинку помаранчево-чорні виходили, виграючи – 62:73.

Причому черкасці поставили за мету в кожній атаці набирати по три очки. Два з фолом від Яковлєва своїми трьохочковими відразу підкріпили Томас та Івшин. Такі обставини просто приголомшили суперника і до середини четвертого періоду намалювали максимальну різницю в рахунку – 66:81 – на користь «Черкаських Мавп». Слід віддати належне южненцям, але вони не зламалися і в заключний відтинок часу спромоглися на відчайдушну спробу врятувати матч. Ривок южненців наприкінці матчу, зорганізований Коваленком та найрезультативнішим гравцем господарів – Джозефом (18 очок та 6 передач), допоміг їм скоротити відставання до мінімуму – 85:89. Однак раціональне використання часу «Черкаськими Мавпами» та вдале виконання штрафних довели цю гру до логічної і надважливої перемоги – 92:85!

Повне відео матчу можна скачати з FTP Суперліги за адресою ftp://ftp.superleague.com.ua/game/22.20121130.khimik-mavpy.mpg