«Ферро-ЗНТУ» – дворазовий володар Кубка Суперліги

«Ферро-ЗНТУ» вдруге у своїй історії виборов Кубок Суперліги, здолавши у фіналі «Говерлу» з рахунком 87-69.

Гравець матчу

Олександр Рибалко провів одну з найкращих ігор у сезоні, зокрема реалізувавши 4/6 важливих дальніх кидків і загалом здобувши 16 очок. Капітан «Ферро-ЗНТУ» брав ініціативу на себе у вирішальні моменти та заряджав партнерів енергією. Невипадково саме Олександр, який удруге в кар’єрі виборов Кубок Суперліги, був визнаний MVP турніру та отримав почесну відзнаку з рук легенди вітчизняного баскетболу, свого тезки –Олександра Сальникова.

Хід гри

Якби не ривок «Ферро-ЗНТУ», організований незадовго до великої перерви Олександром Рибалком і Ренді Калпеппером, котрі загалом протягом двох чвертей реалізували 7/10 дальніх кидків, «Говерла» мала непогані шанси завершити першу половину за рівного чи майже рівного рахунку із суперником. Принаймні вдалий старт від Павла Буренка, а також агресивна гра Кінделла Дайкса й Райана Пірсона в нападі дозволяли «ведмедям» майже двадцять хвилин грати на рівних із запоріжцями. Втім, спурт від Калпеппера, що здобув 20 очок, забезпечив «Ферро» шестиочкову перевагу – 47-41.

Уже в середині третьої чверті підопічні Кирила Большакова, потужно провівши п’ятихвилинний ігровий відрізок, повели +15. Надалі перевага запорізької команди трималися в межах п’ятнадцяти пунктів, незважаючи на активну гру Кінделла Дайкса. А після того, як найкращий гравець «Говерли» в супроводі партнерів залишив паркет через травму, «ведмеді» фактично втратили шанси на «камбек».