"Черкаські Мавпи" в овертаймі поступилися "Ферро-ЗНТУ"

"Ферро-ЗНТУ" - "Черкаські Мавпи" - 93-89 (14-22; 28-22; 18-19; 21-18; ОТ 12-8;)

Другий матч чвертьфінальної серії «Черкаські Мавпи» розпочали дуже переконливо. Залізні дії в захисті від черкасців фактично відсікли атакувальну міць Калпеппера та Мура, які за першу половину гри набрали лише 15 очок. В свою чергу, черкаська передня лінія ніби продовжила перший матч серії. Саме так можна пояснити результативну гру в стартовому відтинку матчу від тріо: Хантер-Яковлєв-Томас. Все це дозволило «Мавпам» переконливо виграти стартову десятихвилинку – 22:14.

В другому періоді запоріжани показали вже звичну свою статистику в нападі. У першу чергу, це можна пов’язати з бомбардуванням черкаського кільця з дальньої дистанції. Особливо корисним в ці хвилини був Річард Гуін, який ще в першій половині гри зібрав 15 балів. Після таких подвигів партнера по команді активізувався і Калпеппер, який вирішив не йти у наглухо зацементовану черкаським захистом трисекундну зону, а здобувати очки з дистанції. Після одного з його "дальніх" рахунок став 42 на 39, на користь господарів. Але все ж черкасці «вигризли» блискавичну кінцівку другого періоду. 40 секунд вистачило задля того, аби Яковлєв "вдарив" трьошку, а Томас створив результативне перехоплення – 44:42, для Мавп.

З таким підсумком команди пішли на велику перерву. Впевненим у власних силах в роздягальню відправився саме Чарльз Томас, який за цей відрізок назбирав 21 очко, 4 підбирання та віддав 5 передач!

Зі старту третього періоду черкасці почали розкачувати свою перевагу в рахунку. Чотири поспіль очки від Дениса Яковлєва зробили різницю в семиочковою – 59:52! По тому черговий ривок в матчі залишився за Шаппелом і компанією. Відтак на четвертий період непримиримого бою «Мавпи» пішли, виграючи лише 3 очки – 63:60. Справжнім пеклом на голках, для вболівальників обох команд, став четвертий період. Команди робили відчайдушні спроби змінити різницю в рахунку, але в супроводі з ефектними епізодами мінімальна перевага гостей зберігалася аж до заключних хвилин гри. Змінився лідер у напруженому матчі лише за 40 секунд до завершення четвертого періоду. Після атаки від Гуіна з трисекундної зони рахунок став – 79:78 на користь «Ферро». Відразу після цього Свонсон у важкій ситуації забиває неймовірну трьошку – 81:79, вже на користь «Мавп». За п'ятнадцять секунд до завершення періоду Калпеппер, після фолу Корочкіна, реалізує два штрафних - 81:81. Заключну атаку бере під власну відповідальність Делінінкайтіс, але, на жаль, не забиває, після чого напруга в грі перекочувала в овертайм!

На старті вирішального відтинку гри команди майже дві хвилини не могли здобути очки. Першими вибухнули баскетболісти «Ферро». Два з фолом Шаппела і трьошка Калпеппера дозволили господарям зробити ключовий ривок у грі – 88:82. Несамовиту спробу відігратися зробив Івшин. Однак після важких очок та блоку в захисті Макс схибив двічі з лінії.

93:89 – з таким підсумком завершується поки що найдраматичніший матч плей-офф Суперліги цього сезону. Вже в п’ятницю чвертьфінальна серія переїздить до Черкас.