«Черкаські Мавпи» - «Ферро-ЗНТУ» - 76-83

"Черкаські Мавпи" - "Ферро-ЗНТУ" - 76-83 (15-18; 19-21; 17-23; 25-21;)

Сьогодні в Черкаси завітала серія плей-офф Суперліги. На своєму паркеті черкасці в третьому матчі серії на своєму паркеті приймали «Ферро-ЗНТУ». Переможець цього матчу мав не лише покращити свою статистику в чвертьфіналі, а й перервати вражаючу серію суперника. Так, черкасці на своєму майданчику виграли вісім матчів поспіль. Таку ж загальну кількість матчів виграло «Ферро».

З перших секунд гри саме запоріжани продемонстрували, що вони більше хочуть цієї перемоги. Триочковий Калпеппера зафіксував вдалий старт гостей – 7:4. В свою чергу, черкасців повів за собою Чарльз Томас. Окрім американського бігме на, потужній грі гостей в першій десятихвилинці  намагався зарадити Томас Делінінкайтіс, його дві трьошки дещо витягли з глухої ями атакувальний потенціал господарів. 15:18 – так завершився перший період – для «Ферро». В другій десятихвилинці ферросплавники, користуючись своєю тотальною перевагою під щитами,зробили вражаючий ривок – 7:0. Після такого сухого спурту гості вигравали – 25:15. Відразу після цього «Мавпи» відреагували власним аналогічним ривком та за майже рівного рахунку зуміли піти на велику перерву – 34:39.

Ще більше ускладнили своє завдання черкасці в третій десятихвилинці, коли Гуін, Калпеппер та Шаппел влучно бомбардувати їх кошик з дальньої дистанції. Все це призвело до серйозної різниці в рахунку, вже у середині третього періоду – 61:43 – на користь гостей. Лише після цього черкасці, яких вів вперед переповнений ПС «Будівельник», почали надолужувати згаяне у здавалося б вже програному матчі. Своєю агресією Хантер нарешті підібрав ключики до трисекундної зони гостей, а Яковлєв знайшов свій приціл з дальньої дистанції. Такі зусилля скоротили відставання команди до 9-ти балів. Саме за рахунку 62:51 команди вийшли на заключний відтинок гри, який перетворився для черкасців на важку погоню за суперником. Тільки-но Томас та компанія скорочували відставання до семи очок, як контраргумент знаходив їх суперник. Максимально наблизилися до свого опонента «Мавпи» за хвилину до фінішу гри. Триочковий все того ж Яковлєва, який в цій грі здобув 18 очок та 5 підбирань, зробив рахунок 76:72. Однак миттєва відповідь з периметру Гуіна та Шаппела перекреслили всі сподівання господарів на порятунок. 86:76«Ферро» попереду в серії з рахунком 3:0.

Четвертий матч чвертьфіналу також відбудеться в Черкасах. У неділю команди вийдуть на паркет о 14.00.