21.30 – «ВІККА», 17.00 – «Рось»
Попередні матчі серії: 88:83, 93:81
та 83:76для «Ферро»
Прийди на гру з атрибутикою!

Сьогодні в Черкасах продовжиться важлива чвертьфінальна серія плей-офф Суперліги. Поки що рахунок в серії 3:0 на користь запоріжан. Вчора «Черкаські Мавпи» припустилися доволі болючої поразки від "Ферро-ЗНТУ". І справа навіть не в тому, що протягом всієї гри гості вели в рахунку, а в тому, що «Мавпи» віддали стратегічно важливий матч на своєму майданчику. Відтепер завдання для колектива Йовіци Арсіча архіважке. Задля того, аби пробитися до півфіналу, черкасцям потрібно вигравати у запорізького клуба чотири матчі поспіль.

Свою першу спробу помаранчево-чорні мають виконати вже завтра на своєму майданчику. Швидше за все, головне для господарів майданчика – позбутися морального тиску. Саме з відповідальністю за результат після гри наставник черкаського клубу пов’язав велику кількість помилок його команди у вчорашній грі.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Для будь-якого тренера та команди жахливо, коли серія програється в суху. "Ферро" – дуже хороша команда, але, думаю, не настільки хороша, щоб обігравати нас у чвертьфіналі з рахунком 4:0. В неділю ми маємо продовжити цю серію. Поки що це головне завдання. Якщо ми виграємо завтра, то будемо думати загалом над тим, як врятувати цю серію. Тим більше, в Запоріжжі ми на рівних грали з суперником. На жаль, у своєму залі ми не виглядали як команда».

Задля того, аби змінити ситуацію та спробувати підняти командний дух, у Арсіча є менше ніж 48 годин. Зрозуміло, що, окрім власних гравців, сербський спеціаліст розраховує і на місцеву публіку, яка у важку хвилину могла б допомогти команді.

Значно в кращому настрої до гри підходять баскетболісти «Ферро». Команді Кирила Большакова залишилося зробити лише один крок до виходу в інший раунд змагань. Однак український спеціаліст просить не забігати вперед і переконаний, що в цій серії ще не все вирішено.

Кирило Большаков, головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ»: «Підсумок одного матчу залежить від чотирьох зіграних періодів. Кого цікавить, хто виграв перші три? Головне – загальний успіх. Так і в серії: поки вона продовжується, обидва клуби мають шанс. Зараз серія в самому розпалі і нам потрібно докласти ще достатньо зусиль, аби святкувати загальний успіх в серії».

Загалом, в цьому сезоні «Черкаські Мавпи» та «Ферро-ЗНТУ» зустрічалися 6 разів. Те, що «Ферро» – незручний суперник для «Мавп», говорить статистика перемог, черкасці лише одного разу святкували успіх в матчі з цією командою. Та, за словами обох наставників, цифри зараз не мають жодного значення. Головне – перемога, за яку завтра в ПС «Будівельник» розпочнеться неабияка битва.