"Черкаські Мавпи" розмочили рахунок в чвертьфінальній серії!

"Черкаські Мавпи" - "Ферро-ЗНТУ" - 87-85 (23:24; 18:17; 26:16; 20:28;)

Сьогодні «Черкаські Мавпи» оформили одну з найважливіших перемог сезону. В рамках чвертьфіналу української Суперліги черкасці у видовищному матчі обіграли «Ферро-ЗНТУ»- 87:85. Тим самим команда Йовіци Арсіча продовжила серію, в якій попереду «Ферро» - 3:1.

Із самого старту поєдинку стало зрозуміло, що «Черкаські Мавпи» неймовірно хочуть врятувати серію. У стартовому складі дещо несподівано з’явився Марко Любічіч, якому і вдалося організувати ривок господарів – 10:3. Відповідь командній агресії «Мавп» підготував індивідуальною грою Річард Гуін. Американський бігмен запоріжан самотужки зібрав 7 очок поспіль, чим майже вирівняв рахунок в грі – 13:12. Черговий емоційний ривок наприкінці періоду від гостей таки вивів їх вперед – 24:23. У другій десятихвилинці жодному з суперників не вдавалося відірватися в рахунку. На два дальні влучання Делінінкайтіса Калпеппер запропонував низку результативних проходів, набрані очки після данка Гуіна не менш ефектним завершенням атаки нівелював Яковлєв. Паритет зберігався і в кількості підбирань (18:18). Відтак не дивно, що за підсумками напруженої першої половини глядачі стали свідками нічиєї – 41:41.

Третій період «Черкаські Мавпи» розпочали просто зі звірячими емоціями. Старт потужного ривка черкасців поклав триочковим Чарльз Томас. Забігаючи наперед, слід відзначити, що фантастичною трьошкою Томас і завершив цю десятихвилинку. Причому на кидок, який Чарльз виконав з дев’яти метрів під аккомпанементи сирени, було лише 2 секунди! Загалом же, в цій грі Томас назбирав 15 очок та 8 підбирань. Підтримав свого партнера і Яковлєв, який в цій грі «вигризав» надважливі підбирання і оформив дабл-дабл. Все це неймовірно завело черкасців, які фактично розтрощили гостей у цій десятихвилинці – 26:16! Такий перебіг подій посприяв тому, що «Мавпи» виходили на заключний період, маючи комфортну різницю – 67:57. А в середині періоду триочковий від Любічіча збільшив різницю до 13 очок – 71:58!

Лише після цього «Ферро» зробило відчайдушну спробу відігратися. Посприяли цьому навмисний та неспортивний фоли від господарів майданчику, а також два перехоплення від Буцького. За хвилину до завершення надважливого матчу «Мавпи» вели в рахунку – 80:77. Прохід Корочкіна і дальнє попадання Яковлєва ніби й мали довести гру до логічної перемоги, але неймовірну інтригу закрутив своїм дальнім Гуін. Все ж завдяки влучним штрафним від помаранчево-чорних вони довели гру до логічного завершення – 87:85. До слова, за півтори секунди до завершення гри Делінінкайтіс навмисно не влучив свій штрафний, після якого кидком з-під власного щита полоскотав нерви глядачам.

Після цієї драматичної перемоги «Черкаських Мавп» рахунок в серії стає 3:1– на користь «Ферро».

П’ята гра чвертьфіналу відбудеться у Запоріжжі 17-го квітня.