«Черкаські Мавпи» припиняють боротьбу за медалі Суперліги

Після сьогоднішнього матчу рахунок в серії стає 4-1 на користь, "Ферро-ЗНТУ", яке і виходить в півфінал. Дякуємо вболівальників за гарячу підтримку "Черкаських Мавп" в плей-офф.

Сьогодні «Черкаські Мавпи» права на помилку не мали. Гнали вперед черкаських баскетболістів і вболівальники «Мавп», які широким десантом висадилися в Запоріжжі. Судячи з усього, фани завели Корочкіна, який на старті гри вдарив фантастичний данк і зробив рахунок в матчі 6:3 – на користь «Мавп». За п’ять хвилин Андрій взагалі здобув 7 очок. Після дальнього влучання нашого захисника його команда повела – 15:11. Після цього команди ще підвищили атакувальний ритм. За стартовий надвидовищний період клуби набрали 56 очок! Перестрілка Яковлєв-Гуін остаточно закріпила цифри після перших десяти хвилин – 28:28!

Старт другого періоду став справжнім бенефісом Томаса Делінінкайтіса. Вийшовши лише вперше на паркет у цій десятихвилинці, литовець набрав за чотири хвилини 12 балів! Причому цей здобуток вдався нашому захисникові лише завдяки чотирьом атакам! Після чергових трьох балів в одній атаці від Делінінкайтіса «Мавпи» повели – 35:40. Калпеппер та Вернер відповіли тією ж монетою і після двох влучань з периметру лідер в матчі змінився – 43:42. Наприкінці періоду черкасці перебудували свою гру в нападі під загравання «великих» в трисекундній зоні і це також принесло свій результат. Індивідуальний камбек Чарльза Томаса та чотири поспіль штрафних від Любічіча дозволили нападу «Мавп» у першій половині гри набрати більше ніж півсотні очок – 53:45!

Третій період черкасці розпочали також доволі переконливо. Спочатку на себе взяв Денис Яковлєв, який відвантажив у кошик суперника кілька дальніх атак поспіль. Не дав відірватися в рахунку гостям своєю аналогічною відповіддю Гуін. За три хвилини до завершення цього періоду черкасці зберігали свою перевагу – 69:63. Однак ключове слово в цій грі залишилося за господарями запорізького залу. Вони налагодили підбір і зацементували трисекундну зону. Все це призвело до фантастичного ривка ферросплавників – 9:0 та зміни лідера – 70:69. Все ж на заключну перерву черкасці пішли, мінімально виграючи – 73:72.

В останній десятихвилинці «Мавпам» таки не вдалося підібрати ключики до трисекундної зони суперника, а дальній кидок відверто не полетів. За таких умов «Ферро» чисто відзахищалося протягом 3 хвилин і здійснило ключовий ривок в матчі – 78:73. Лише після цього Томас та Хантер взяли свої очки в атаці, однак цього виявилося замало. «Ферро-ЗНТУ» виграє кінцівку важкого матчу (94:83), а разом з нею і серію – 4:1.