Любов Майборода просить міськраду отямитися

 
Депутат обласної ради Любов Майборода оганізувала комітет на підтримку Одарича й просить міськраду отямитися.


Шановні депутати!

Звернутися до Вас змусила подія, що відбулася 24 квітня 2013 року – прийняття сесію Черкаської міської ради рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича, яке викликала занепокоєння у жителів міста.

Сергій Одарич був обраний міським головою в жовтні 2010 року на законних підставах, отримавши 42% голосів виборців. Стаття 79 закону «Про місцеве самоврядування в Україні» чітко визначає перелік підстав, відповідно до яких можуть бути достроково припинені повноваження міського голови:

- Особиста заява;

- Припинення громадянства;

- Набрання законної сили обвинувачувального вироку суду;

- Порушення вимог законодавства щодо сумісності діяльності з іншою роботою;

- Визнання судом недієздатним;

- Смерті.

Жодної з цих, встановлених законодавством підстав, депутати не мали, тому рішення 40 депутатів про дострокове припинення повноважень міського голови розцінюємо як волюнтаристське та безвідповідальне, направлене на дестабілізацію ситуації в місті, породження економічного хаосу та диктату утаємничених кланів.

Викликає здивування ситуація, за якою ініціаторами дострокового припинення повноважень міського голови виступили дві начебто протилежні політичні сили: Партія регіонів та ВО «Батьківщина». Ці політичні сили несуть відповідальність за порушення закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та ігнорування волі виборців, висловленої в 2010 році.

Звертаємось до ініціаторів заколоту – голів обласних організацій партії регіонів Сергія Тулуба та голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка з вимогою припинити деструктивні дії по не допуску міського голови Сергія Одарича до виконання своїх обов`язків та відмінити незаконне рішення сесії міської ради.

Члени комітету: Юрій Громовський, депутат обласної ради, Веніамін Мельник, професор ЧІТІ, зав. кафедрою економічної кібернетики; Микола Котко, сільський голова села Червона Слобода; Віталій Масненко, професор ЧНУ, доктор історичних наук;Любов Майборода, депутат обласної ради