"Черкаські Мавпи" - "Говерла" - 76-84

"Черкаські Мавпи" - "Говерла" - 76-84 (13-25 12-21 24-20 27-18)

Сьогодні «Черкаські Мавпи» зустрілися з опором одного з лідерів української Суперліги. Івано-Франківська «Говерла» таки зуміла показати на черкаському майданчику, за рахунок чого вони перебувають у верхній частині турнірки. Причому головний заділ у цьому матчі підопічні Євгена Мурзіна зробили ще у стартовій половині зустрічі. Матч для черкасців розпочався просто жахливо, вони дали можливість нащупати свій кидок Павлу Рєвзіну, який за перші 5 хвилин забив всі свої три дальні спроби. Після матчу Рєвзін взагалі у своїй статистиці матиме 19 балів та стовідсоткову реалізацію дальніх (5/5). Ще одне дальнє влучання Пітерсона взагалі зробило різницю непристойною – 20:6 – для говерлян. Наприкінці періоду черкасців дещо підтягнули у рахунку Кальніченко та Сміт, однак на загальну картину першого періоду це особливо не вплинуло – 13:25.

У другій десятихвилинці картина фактично не змінилася. Правда, очки для приїжджих збирали переважно гравці передньої лінії. Мавунга та Бокслі виглядали дуже переконливо у боротьбі з черкаськими «великими», до того ж цьому дуету вдавалося ще й приносити користь «Говерлі» у нападі. За таких обставин передня лінія господарів нагадувала власну тінь, не дивним виглядає і підсумок першої половини матчу – 46:25 – на користь «Говерли».

Лише після великої перерви «Мавпи» зуміли показати власну гру. Спершу господарям у цьому допоміг індивідуальний захист, яким вони вдало закрилися на початку третього періоду. А після цього помаранчево-чорні ввімкнули власну швидкість в організації атак. Так, кілька швидких відривів поспіль реалізував новачок черкасців – Арізона Рейд. Слушними виявилися і підбирання Чумакова, який допоміг своїй команді підігнати свою статистику у цьому компоненті до здобутків суперника. На жаль, втілити власну перевагу у цій десятихвилинці господарям не дав Андре Янг, який відстрілювався майже за всю команду. У цій десятихвилинці американський розігруючий здобув 12 очок, і також показав показовий відсоток реалізації з периметру.

На заключну десятихвилинку команди виходили за рахунку 49:66. Попри відчутну різницю у рахунку, черкасці зробили відчайдушну спробу відігратися. У нагоді стали снайперські здібності Тімерманіса, котрий у цій десятихвилинці реалізував три дальні спроби. Після одного з дальніх влучань помаранчево-чорних різниця скоротилася до11-ти балів – 73:62. Але у момент, коли ніби «Говерла» втратила контроль над грою, майже миттєво два дальні кидки реалізували Лоуренс та Рєвзін. Наприкінці матчу у черкасців була чергова спроба наздогнати суперника. Однак того часу, що залишалося відіграти «Мавпам», вистачило лише для того, щоб скоротити різницю – 76:84.