«Черкаські Мавпи» – «Ферро-ЗНТУ» - 101-69

Сьогодні "Черкаські Мавпи" здобули другу перемогу у рамках групового етапу Кубку України. На власному майданчику помаранчево-чорні обіграли "Ферро-ЗНТУ" - 101:69. Таким чином черкасці піднялися на другий рядок турнірної таблиці у групі "А".

тренер: Кирило Большаков

Сьогодні черкасцям потрібно було чіплятися за шанс вийти з групи Кубка України. Задля цього їм потрібно було обігравати запорізький «Ферро-ЗНТУ» з різницею більш ніж у 9 очок. Дещо полегшувало завдання господарям майданчику те, що запоріжани на цю гру приїхали фактично дублюючим складом. Резервістів ферросплавників підтримали у Черкасах Вільховецький та Змітровіч. Саме ці баскетболісти на початку матчу тримали «Ферро» на плаву. Яків намагався відрізати від підбирання «великих» господарів, а Микола реалізував кілька важливих проходів, що допомогло молодому складу гостей навіть вести в рахунку – 13:12. Це був єдиний локальний успіх приїжджих у цій грі. Після тайм-аута Міхельсона контроль над грою захопили значно досвідченіші гравці «Мавп». Джейсон Уошбарн своєю активністю дозволив команді досягти комфортної різниці ще у стартовій десятихвилинці, яка завершилася з рахунком 29:18.

Поліпшити власні справи гості у другому періоді вирішили завдяки дальнім атакам. Загалом за першу половину матчу «Ферро» виконав 16 триочкових, два з яких, Антонця, у другому періоді таки зарадили стрімкому збільшенню різниці у рахунку. Таким чином, першу половину гри «Мавпи» завершили маючи «+15» – 51:36.

Поки публіку під час перерви розважали велетенські Мавпи, які цього вечора виконували функцію талісмана, тренерський штаб помаранчево-чорних шукав головну зброю проти молодого, але мотивованого складу гостей. Як виявилося, нею стала агресія на щитах, яка дозволила після екватору гри комфортно почувати себе «Мавпам» у цьому компоненті статистики. Особливо агресивнічав новачок господарів – Джамал Бойкін. Форвард заволодів тотальною перевагою у трьохсекундній зоні. Як результат, Бойкін став автором шикарного коефіцієнту корисності (34) та дабл-даблу: 22 очки та 11 підбирвнь.  Після активності Бойкіна «Мавпи» повели з різницею у 20 очок – 75:55. Такий рахунок наприкінці третього періоду фактично знімав всі турнірні питання у цьому матчі.

Четвертий період «Мавпи» догравали переважно молоддю, яка на фоні вже втомлених ровесників виглядала значно агресивніше та продуктивніше. Воєвода, Кобець, Михайлюк та Куліш дозволили своїй команді святкувати успіх у цій десятихвилинці з рахунком  26:12. Сам матч фінішував з підсумком  101:69 на користь «Черкаських Мавп», які обходять у турнірній таблиці Кубка України запоріжан. Для виходу у наступну стадію змагань нам потрібно у середу обігравати на домашньому паркеті «Одесу».