"Черкаські Мавпи-2" розгромили "КНУ"

"Черкаські Мавпи-2" - "КНУ" 112:49 (32:6; 27:11; 27:18; 26:14)

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-2» здобули чергову ефектну перемогу в рамках першої ліги. Під керівництвом Миколи Неухацького черкаський колектив не залишив жодних шансів криворізькій команді «КНУ», перегравши її з рахунком 112 : 49.

Інтриги у цьому матчі взагалі не було. Вже в першій чверті баскетболісти «Черкаських Мавп-2» забезпечили собі перевагу в понад 20 очок. Такий завзятий старт дозволив команді не піклуватися про результат до середини зустрічі, адже на велику перерву команди пішли за 42-очкової переваги «Мавп-2».

Тотальна перевага над суперником не розхолодила черкаських баскетболістів, котрі в кожній чверті впевнено перегравали «КНУ». За таких обставин, Микола Неухацький дав пограти всім баскетболістам команди. Так, чимало ігрового часу отримав наймолодший гравець «Черкаських Мавп-2», Дмитро Скапінцев.

Широка ротація не лише не псувала гру, а й навпаки увиразнювала. Як наслідок, провалів у грі «Мавп-2» не було взагалі. Команда впевнено виграла кожну чверть, що й відобразилося на рахунку – 112 : 49.

Відразу шестеро гравців команди здобули 10 і більше очок. А найрезультативнішим гравцем матчу став Андрій Шаламов (18 очок, 6 підбирань).

Микола Неухацький, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:

«Дуже складно було втримати команду щось відпрацювати, оскільки вони явно сильніші за суперника. Їм всім хотілося забивати, набирати очки. Я хотів відпрацювати комбінаційні моменти, захисні. Не скажу, що нам вдалося це зробити на 100%. До того ж, хотілося, щоб зіграли всі, включно з наймолодшим гравцем, Дмитром Скапінцевим. Адже не завжди може бути змога давати йому ігровий час. Хлопці – молодці, старалися. Фізична підготовка у них хороша, хочу подякувати їхньому тренеру, Сергію Загорую. Також Максиму Сергійовичу (Міхельсону), адже він весь час з ними працював. Я з хлопцями поки знайомлюся, з їхніми тактичними взаємодіями. Поки не знаю всіх їхніх комбінацій, оскільки їх дуже багато. Вони з року в рік грають одним колективом, комбінації накопичуються, вони самі ще не все знають. Тому складно поки що увійти в цей ритм і розуміти, що потрібно грати».