«Черкаські Мавпи-2» завершують 2013-ий рік перемогою!

Впевнено перегравши «Дніпро-Азот-ДУАН» з рахунком 92 : 59, баскетболісти «Черкаських Мавп-2» завершили змагальний 2013-ий рік.

Сьогодні у ПС «Фотоприлад» відбулася гра чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. На власному паркеті баскетболісти «Черкаських Мавп-2» приймали дніпродзержинський «Дніпро-Азот-ДУАН». Матч видався цікавим, щоправда інтриги в ньому було досить мало.

Вже в першій чверті підопічні Миколи Неухацького продемонстрували хто тут господар, відірвавшись в рахунку на 10 очок – 25 : 15. З кожним наступним періодом черкаські баскетболісти лише нарощували свою перевагу. Так, на велику перерву команди пішли за рахунку 47 : 29.

У другій половині зустрічі господарі паркету взагалі не лишали шансу своїм суперникам. Третя 10-хвилинка розпочалася з ривка «Черкаських Мавп» - 15 : 2. Тому відрив нашої команди постійно збільшувався. В певний момент перевага «Мавп» сягала 43 очка! Втім до кінця матчу гості дещо скоротили відстань, проте суттєво наблизитися в рахунку вони не зуміли. У підсумку 92 : 59, «Черкаські Мавпи» святкують 8-му поспіль перемогу й завершують 2013-ий рік.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Нікіта Воєвода (20 очок, 4 передачі). 18 очок своїй команді приніс Олександр Кобець. Феєричне досягнення вдалося Максимові Мірошніченку, котрий відзначився 14-ма результативними передачами.

Микола Неухацький, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:

«Добре, що перемогли. Всіх хлопців вітаю з перемогою. Вони завершили цей рік без поразок в Першій лізі. В цьому більша заслуга Максима Міхельсона ніж моя на цей момент. Але я бачу, що є ще багато роботи в захисті. Хотілося змістити акцент нашої гри в атаці. Щоб ми здобували очки не лише від триочкових та проходів, а й заграти великих. А великі поки не зовсім виправдовують моєї довіри. У нас є молодий Дмитро Скапінцев, якому ми намагаємося давати чимало ігрового часу. Загалом, рік завершився позитивно, з чим всіх можна й привітати».