Кіллінгсворд 32 7-11 0-1 8-8 3 11 14 2 1 7 0 3 22
Цинцадзе 32 3-5 1-2 9-12 2 3 5 7 2 4 2 4 18
Макколі 33 3-7 1-6 4-5 0 2 2 1 1 1 0 2 13
Мітчелл 21 3-3 1-2 4-4 0 0 - 2 1 3 0 3 13
Яковлєв 32 3-4 1-7 1-2 1 2 3 4 2 1 0 3 10
Глєбов 4 - - - 0 0 - 0 1 1 0 0 -
всього (9) - 28-44 6-25 28-33 8 30 38 26 13 22 2 24 102
в середньому 24.9 63.6% 24% 84.8% 0.9 3.3 4.2 2.9 1.4 2.4 0.2 2.7 11.3
тренер: Валерій Плєханов

У донецькому залі суперники продовжили результативну гру першого матчу чвертьфіналу. Менш ніж за три хвилини команди набрали 13 очок. Більше вдалося зібрати «Донецьку», завдяки зусиллям Цинцадзе «тигри» повели з рахунком 9:4. Завів черкасців після невдалого старту Джамал Бойкін, його кілька важких атак та, нарешті, влучний дальній від Тімерманіса допомогли «Мавпам» не лише призвичаїтись до чужого паркету, а й вийти вперед – 12:11. Другу половину стартового відтинку гри «Мавпи» провели на піднесенні. Хороша робота в захисті, помножена на триочковий Михайлюка, дозволила «Мавпам», за підсумками другої половини, отримати бажану різницю – 21:15.

Правда, все те, що черкасці зуміли відіграти у першій десятихвилинці, вони віддали супернику за хвилину ігрового часу другого періоду. Кілінгсворт і Мітчел кількома швидкими атаками встановили рівновагу і навіть вивели «Донецьк» уперед – 23:21. Лише після цього за справу взявся Уошбарн і Бойкін. До слова, Джамал у першій половині гри був найпродуктивнішим гравцем на паркеті (10 очок, 3 підбирання, 4 передачі). У момент, коли «Мавпи» вдруге наздогнали суперника, дальній кидок налагодили Сміт і Мур. Два поспіль триочкових від американських захисників «Мавп» дозволили їх команді вийти вперед – 37:40. Приблизно така ж різниця у рахунку збереглася до завершення першої половини результативного поєдинку – 46:44 – на користь «Мавп».

Третій період цього матчу став справжньою панацеєю для черкаських вболівальників. «Мавпи» зуміли виграти цю десятихвилинку з вражаючою перевагою – 30:16. Такій різниці у рахунку посприяла хороша робота команди у нападі. Кілька разів черкасці виводили на вільний кидок своїх снайперів, а ті виправдовували своє звання. Спочатку Тімерманіс двічі результативно вдарив здалеку, після чого Михайлюк тим же підтримав свого досвідченого партнера по команді. Після такого результативного бомбардування кошика суперника рахунок став 57:50 – на користь «Мавп»! Продовжив справу своїх партнерів Рональд Мур. Американець вправно диригував атаками своєї команди і також кілька разів приголомшив опонентів здалеку. Таким чином, після третього періоду рахунок став 76:60 – для «Мавп»!

Повернувся «Донецьк» у гру після нокдауну лише на початку четвертої десятихвилинки. Цупкий захист та результативні дії Кінга дозволили донеччанам зробити ривок – 9:1. І знову зрівняти рахунок за підсумками двох чвертьфінальних матчів. За таких обставин все мало вирішуватися наприкінці четвертого періоду. Кінцівка матчу стала неймовірно напруженою. Здавалося, Кінг і МакКолі переломили наприкінці матчу хід гри – 81:86. Але у заключні 15 секунд черкасці здобули 4 очки і перевели вирішальний матч в овертайм!!! – 84:90.

У вирішальній п’ятихвилинці дещо свіжіше виглядали господарі. Важливий прохід реалізував Ценцадзе, МакКолі влучив здалеку – 97:97. Прийнятну різницю «+6» черкасці намагалися дістати ціною неймовірної самовіддачі. Фантастичний триочковий Мура через руки суперника в черговий раз подарував надію на Фінал Чотирьох Кубка України. Однак часу для забезпечення потрібної різниці «Мавпам» не вистачило. Черкасці виграють один з найнапруженіших матчів сезону – 106:102, але випускають «Донецьк» у вирішальну частину Кубка.