«Черкаські Мавпи-99» завершили чемпіонат на 8-му місці

Сьогодні свій останній матч сезону провели «Черкаські Мавпи-99». Ним став поєдинок за сьоме місце Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. У ньому підопічні Василя Івлєва зустрілися з київським «КСЛІ». Як і два попередні поєдинки дніпропетровського фіналу матч видався дуже бойовим. Команди виграли по два періоди, однак кращою статистика була у київських юнаків, які святкували успіх з рахунком 62:69.

Перша половина пройшла за рівної боротьби, команди то відпускали, то наздоганяли одна одну, як результат на велику перерву суперники пішли за рахунку 37:36 на користь «КСЛІ». Черкасців традиційно вів за собою Войтович, який у цьому матчі оформив дабл-дабл: 22 очки та 16 підбирань і забезпечив черкасцям домінування у трисекундній зоні.

Ключовою у цьому матчі стала третя десятихвилинка у якій кияни мали перевагу завдяки продуктивним діям у захисті та хорошому відсотку реалізації середніх кидків. Їх лідери Стародуб та Микита в атаках з середньої відстані влучили 6 з 9-ти кидків. Це допомогло «КСЛІ» виграти третю десятихвилинку – 22:12 і майже не залишило шансів нашій команді у заключному періоді. Варто відзначити у цій грі і старання Дмитра Нагорного в активі якого 14 очок.

Таким чином черкасці у дніпропетровському фіналі посіли восьме місце.

"Черкаські Мавпи-99-Разек" - "КСЛІ" 62:69 (10:18; 26:19; 12:22; 14:10)

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-99»: «Нажаль для нас це фінал нереалізованих можливостей, зараз всі засмучені. У цьому фіналі доволі рівні команди і як виграти так і програти міг будь-хто, нажаль ми не використали власні можливості. У нас багато що виходило в організації гри, ми створювали хороші нагоди, проходили комбінації, але у завершальній стадії було багато браку. Жуже багато не влучили вільних кидків, від цього і маємо такий результат»