Гравці "Черкаських Мавп" допомогли збірній Україні здолати Францію!

Albert Schweitzer Tournament
Німеччина. 1-й тур

 «Україна U-18» - «Франція U-18» 81:74 (11:20; 20:18; 19:21; 31:15)

 Україна: Михайлюк 23 очки, 5 під; Кобець 17 очок, 7 під Мірошнічекнко 11 оч; Шаламов 4 оч, 3 під; Руслов 4 оч, 3 під Шлєвончанін 6 очк, 4 під Балабан 6 оч, 6 під; Берьозкін 2 оч; Тарасенко 2 оч; Лебединцев 2 оч.

Сьогодні збірна України  U-18 стартувала на одному з найпрестижніших світових турнірів  - Albert Schweitzer Tournament. Німецький старт збірна, яка широко представлена гравцями «Черкаських Мавп», розпочала надважким поєдинком з командою Франції. В результаті команда Максима Міхельсона отримала яскраву перемогу – 81:74. Протягом більшості ігрового часу українці поступалися. На заключну десятихвилинку наша команда вийшла теж програючи. Однак зуміла відіграти своє відставання. 

   Головними героями четвертої десятихвилинки стали гравці «Черкаських Мавп» Святослав Михайлюк та Олександр Кобець. Цікаво, що у першій половині гри ці гравці на двох здобули лише вісім очок, натомість фініш матчу зустрічали з шикарною статистикою. В активі Михайлюк 23 очки та 5 підбирань, Кобець здобув 17 очок та 7 підбирань. Завтра (20.00) наша команда зіграє проти збірної США.

Максим Міхельсон, головний  тренер збірної України U-18: "Це був неймовірно важки матч, скажу, що легких на цьому турнірі напевне взагалі немає. Ми грали проти дуже сильної команди з широким складом. Я говорив з французьким тренером, так вони системно готувалися до цього турніру протягом всього року. Ми ж мали два дні та чотири тренування. Але разом з тим все гру вдалося вдало побудувати. Тобто вийшло майже все задумане і я дуже вдячний хлопцям за прекрасну кінцівку гри".                                             Завтра Михайлюк зіграє проти знайомих з юнацької збірної США