Україна U-18 у драматичному матчі обігрує Іспанію!

Україна U-18- Іспанія U-18 89:84 (25:24; 16:17; 24:18; 24:25)  Сьогодні збірна України U-18 провела черговий матч другого раунду на турнірі Альберта Швайцера. Цього разу суперником нашої команди на німецькому паркеті булу іспанські однолітки. У неймовірно драматичному поєдинку, більшість часу якого вигравала наша збірна, українцям вдалося відстояти свою перемогу. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 89:84 на користь команди Максима Міхельсона, яка післязавтра зіграє матч за п'яте місце турніру.


Так виглядають герої!

   Поступившись вчора італійцям, наша збірна втратила шанс пройти до півфіналу турніру. Правда, навіть без турнірної мотивації кожен матч на  кубку Альберта Шварцера неймовірно запеклий. Що підтвердив і сьогоднішній поєдинок українців та іспанців. Жвавіше гру розпочали  номінальні господарі, якими виступала команда Максима Міхельсона. Вже традиційно для цього турніру на старті матчу у жовто-блакитній формі виблискував Шаламов. Форвард «Черкаських Мавп» здобув шість очок і разом із Берьозкіним заклав фундамент у хороший ривок в середині періоду. Спурт нашої збірної – 9:2 – допоміг їй повести у рахунку – 19:12. Лише наприкінці періоду іспанці зуміли наздогнати нашу команду – 25:24.

   У другій десятихвилинці найпродуктивнішим був Михайлюк, який ще у першій половині матчу здобув 15 очок. Триочковий лідера нашої збірної дозволив українцям повести у рахунку з двозначною різницею – 41:30. Однак Іспанія знову зуміла віднайти у собі сили і відіграла своє відставання. Запорукою успіху став хороший відсоток реалізації дальніх пірінейців (4 з 8-ми у першій половині). Таким чином на велику перерву колективи пішли за рівного рахунку – 41:41. 

   Третій період розпочався за схожим на два попередні сценарієм. Українці знову почали відриватися у рахунку. Цього разу продуктивністю відзначався Мірошніченко. Окрім важливого триочкового на початку десятихвилинки, Максим відзначився великою кількістю передач – 9 за всю гру. Загалом наш розігруючий входить до тріо кращих асистентів всього турніру (5.6 передач за гру). Ця статистика дозволила українцям вдало повести важливий третій період, який наша збірна виграла з рахунком 24:18. 

   У заключній десятихвилинці українці все ж розгубили свою перевагу у 7-9 очок причому це сталося за останні 90 секунд. Головним іспанським героєм став Гарсія, котрий наприкінці матчу реалізував фактично всі свої атаки (34 очки за гру) і за 30 секунд до фінальної сирени зробив відставання своєї команди мінімальним – 82:83. 
   Вирвати перемогу у драматичній кінцівці Україні допомогла холоднокровність у пробитті штрафних Мірошніченка та Шаламова. Андрій взагалі став єдиним гравцем матчу, який здобув дабл-дабл (18 очок, 11 підбирань). Важка перемога українців – 89:84 дає можливість нашій команді у суботу зіграти за п’яте місце міжнародного турніру.


Андрій Шаламов, гравець збірної України U-18: «Турнір хороший, дуже сильні команди на цьому турнірі. На цю гри ми виходили з настроєм лише на перемогу. Гра видалася дуже важкою, то ми виходили в перед то Іспанія нас наздоганяла, ми билися до останнього, вся команда билася і врешті ми виграли! Я думаю запорука успіху в тому що ми відіграли добре в захисті, ставили спину і бігли у швидкі відриви».