У Черкасах пройде Свято спорту!


Масштабна спортивна подія стартує незабаром у Черкасах. З першого травня Свято спорту з «Мавпами» пройде у кожному районі Черкас. Участь у цьому спортивному фестивалі може взяти будь-який охочий не залежно від віку та статі!

Спортивний травень у Черкасах. З першого по 23-тє травня в обласному центрі пройде масштабний спортивний фестиваль під назвою Свято спорту з «Мавпами». Під егідою БК «Черкаські Мавпи» протягом місяця у всіх мікрорайонах міста проходитиме ціла низка спортивних заходів.

Участь у цих спортивно-розважальних змаганнях можуть взяти як дорослі, так і малі. Конкурси та змагання підготовлені для найстарших та наймолодших любителів спорту. У програмі заходів буде чимало різноманітних конкурсів та змагань, серед яких: дитячі та сімейні змагання за титули «Супер-бабуся», «Супер-родина», «Супер-дитина».

Ці змагання передбачають:
«Супер-дитина» - спортивні випробування для дітей на швидкість, вправність, винахідливість, гнучкість, сил;
«Супер-родина» - спортивні ігри серед сімей, визначення найдружнішої родини;
«Супер-бабуся» - конкурси на визначення найенергійнішої бабусі у дворі.

Окрім цього в кожному районі будуть проведені змагання з вуличного баскетболу, переможці яких отримають звання чемпіона мікрорайону зі стрітболу. 

Для переможців, призерів та учасників Свята спорту з «Мавпами» будуть підготовлені призи та подарунки. Очікується, що спортивний фестиваль у кожному мікрорайоні відвідають гравці «Черкаських Мавп».