Кобець і Михайлюк провели майстер-клас для команди комерційного технікуму

  

 Молоді гравці «Черкаських Мавп» – Святослав Михайлюк та Олександр Кобець – провели майстер-клас для дівочої команди Черкаського комерційного технікуму. Переважна більшість майстер-класів у цьому сезоні були присвячені популяризації баскетболу серед зовсім юних гравців. Цього ж разу урок проходив вже для повністю сформованої команди.   Більше того, дівчата – дворазові чемпіонки області серед навчальних закладів. 

   Заняття було поділено на два курси: теоретичний та практичний. На самому початку вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп» відповідали на велику кількість запитань: як про їхню кар’єру, так і про різні ігрові моменти. Вже трохи пізніше хлопці демонстрували вправи, які вони виконують на тренуваннях Суперліги. Щось навіть перегукувалося з елементами тренувань самих баскетболістів, правда, здебільшого це були абсолютно нові для дівчат вправи. 

 

   Після цього хлопці вже відповідали на такі питання: як краще захищатися, атакувати, вводити м’яч з ауту. Причому все це приводили на прикладах: один захищався, інший атакував. Насамкінець Кобець та Михайлюк провели показовий турнір. Гравці змагалися між собою у влучності кидка з центра майданчика, двічі перемогу здобув Кобець.


    Цього сезону «Черкаські Мавпи» провели близько 60-ти баскетбольних майстер-класів. Причому охоплений був весь спектр потенційних любителів баскетболу. Здебільшого заняття проводили для юнаків 3-4 класів, які у наступному сезоні можуть сформувати нову команду баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Окрім того, майстер-класи проводили у дитячих садочках, технікумах, університетах і навіть дворах.