Збірна України перемогою стартує у чемпіонаті Світу!!!

Україна - Домініканська Республіка 72:62 (12:13; 15:14; 21:13; 24:22)

Сьогодні збірна України з баскетболу дебютувала на чемпіонаті Світу. У своєму першому матчі команда Майка Фрателло зіграла проти Домініканської Республіки. Українська збірна, за яку виступає вихованець «Черкаських Мавп» - Святослав Михайлюк, успішно провела свою стартову гру.

Протягом першої половини матчу точилася важка боротьба з акцентами на гру у захисті. Як результат, перша половина фінішувала з рівновагою – 27:27.
   У третій десятихвилинці хлопці Майка Фрателло влучили кілька важливих дальніх атак і пішли в очікуваний відрив. На останню перерву наші баскетболісти виходили з рахунком 48:40. У заключному періоді вони лише розвинули власну перевагу. Дальнє влучання Джетера зробило рахунок 53:40. Домініканці спробували реабілітуватися завдяки атакам з периметру, але Гарсія та компанія зуміли лише скоротити своє відставання. Таким чином, збірна України історичну перемогу оформила з рахунком 72:62. У цій грі Михайлюк на майданчик не вийшов. Є сподівання побачити очікуваний дебют молодого таланта у завтрашній грі проти фінів, очікуємо і на вдале продовження турнірного шляху України.