Михайлюк дебютує на Кубку Світу, але Україна програє

груповий етап, 2-й тур

Україна - Фінляндія 76:81

Україна: Пустозвонов 15 оч; Джетер 21 оч, 7 рп; Михайлюк 4 оч, 2 під.
Фінляндія: Хафф 23 оч, 8 під; Копонен 13 оч, 9 рп.

Сьогодні збірна України з баскетболу відіграла свій другий матч на чемпіонаті Світу в Іспанії. Після вчорашньої звитяги над Домініканською Республікою українці не змогли продовжити свою переможну ходу у грі проти фінів. У цій грі дебютував наш Святослав Михайлюк. Причому наймолодший гравець на цьому чемпіонаті Світу зумів взяти участь у ривку збірної наприкінці третього періоду. Однак для загального успіху цього було замало.

22:20 - з таким рахунком українці виграли першу десятихвилинку. Причому наша команда програвала 16:7. Завдяки важливому дальньому від Гладира, який снайпер забив ціною травми, наші хлопці переломили хід періоду.

У другій десятихвилинці тривала непоступлива гра. Команди зробили ставку на атаки здалеку. Важливими у цьому відтинку гри стали влучання Пустозвонова, який завершив кілька атак поспіль з дальньої дистанції. На велику перерву збірні пішли фактично без різниці у рахунку - 37:35 - на користь України!

На жаль, справжнім провалом для нашої збірної став третій період. Українці нічого не змогли вдіяти проти агресивного захисту Суомі. Саме від захисту фіни організували неймовірний ривок – 22:2!  Саме після того, як  українці пропустили цей ривок (39:51), Майк Фрателло випустив Святослава Михайлюка. Молодий дебютант неочікувано відразу взяв ініціативу на себе. Свят забрав два підбирання на чужому щиті та двічі примусив фолити на собі. Таким чином, Михайлюк став співавтором відповіді українців – 48:57. Завершився третій період найсоковитішим епізодом матчу, автором якого став саме Михайлюк!!! Святослав перехопив м’яч і вколотив у кошик фінів агресивний данк – 52:57.

Наприкінці матчу фіни виглядали значно переконливіше, ніж наша збірна. На початку останньої десятихвилинки наші баскетболісти пропустили ривок суперника (75:60), що і вплинуло на загальний підсумок матчу. Наприкінці матчу українці зробили відчайдушну спробу відігратися. Причому їм майже вдалося зробити неможливе. Завдяки влучним дальнім Джетера, Пустозвонова та Мішули наші наблизилися до чотирьох очок – 76:80. Але часу на більше у наших не вистачило.

Попри поразку картина для нашої збірної непогана. Вона зміниться після матчу США-Туреччина