«Черкаські Мавпи» у важкій боротьбі поступилися «Будівельнику»

Сьогодні «Черкаські Мавпи» на своєму майданчику приймали діючого чемпіона України. У матчі проти «Будівельника» черкасці, на очах у переповненого залу, кілька разів відігрували своє відставання. Однак переломити хід зустрічі молодій команді так і не вдалося. Як результат «Будівельник» повіз додому важку перемогу – 79:72.

тренер: Віталій Черній

Втретє за останні сім днів «Черкаські Мавпи» постали на розсуд черкаської публіки. Причому цього разу перед командою Максима Міхельсона стояло неймовірно важке подвійне завдання. Їй потрібно було реабілітуватися за останню поразку від БК «Києва», та ще й зробити це у грі проти чемпіона.

У самовіддачі черкащан цього вечора важко було докорити. На старті гри команда не грала у захисті, а просто пахала, що дозволило нашим хлопцям за перші чотири хвилини матчу пропустити лише одне очко! Правда, і будівели своїм захистом не дали можливості господарям кинутися у відрив. Відносну «засуху» своїми триочковими зуміли розбити Пустозвонов та Забірченко. У черкасців свої атаки з середньої дистанції забили Хемілтон та Чумаков. Але активності гравців передньої лінії виявилося замало, аби стримати ривок киян – 7:0. Дещо підсолодив цей період триочковий Мірошніченка, молодий розігруючий під акомпанементи сирени реалізував неймовірний дальній – 16:21.

Найпереконливіше у цій грі «Будівельник» виглядав у другій десятихвилинці. Кияни швидко і продуктивно рухали м’яч у нападі та вдало захищалися. Саме у цій десятихвилинці на повну силу розкрився Лукашов, який у перспективі у цій грі здобуде перший в лізі тріпл-дапбл сезону. В активі Дениса після гри було 18 очок, 11 підбирань та 10 передач! Не в останню чергу це допомогло киянам збільшити різницю у рахунку до комфортної – 30:42.

Після великої перерви черкащани побачили у ПС Будівельник» команду з «палаючими очима». Заряджені на боротьбу та суперника, помаранчево-чорні кинулися відігравати власне відставання. Особливо активно у ці хвилини працювала зв’язка Руслов-Завадський. Кілька ефективних «двійок» від цього дуету поклали початок титанічного ривка господарів – 17:5. Після дальнього влучання Ранделса та його ж пробиття штрафних «Мавпи» взагалі вийшли вперед – 51:50….. зал буквально заревів! Однак, здавалося б, переломний момент у грі зупинили атаки Лукашова та Анісімова. «Будівельник» знову знайшов «грунт під ногами» і зумів втриматися. На останню перерву у цій грі будівели йшли, перемагаючи – 63:52.

Але і такий хід речей не зламав господарів. «Мавпи» знову знайшли у собі сили розпочати ще одну погоню. Її ініціатором став Камерон Рандлс, американський захисник у заключній десятихвилинці здобув аж 15 очок, причому захисник чергував вдалі проходи з влучними атаками з периметру. 26 балів Камерона і епізодами хороший захист таки наблизили черкасців на відстань кількох атак. Так, за півтори хвилини до завершення гри рахунок був 71:75. Однак останні 90 секунд гри краще відіграв «Будівельник», котрий має значно рівнішу лавку запасних. Втома основних гравців черкаської команди таки далася взнаки. Наприкінці гри Рандлс припустився кількох необов’язкових втрат. Але навіть так черкасці гідно протидіяли діючому чемпіону Суперліги.