«Черкаські Мавпи-03» вдало відіграли у першому турі ВЮБЛ

 ВЮБЛ серед юнаків 2003-го р.н.
1-й тур. Дніпропетровськ

«СДЮШОР-5» - «Черкаські Мавпи-03» 64:50
«ЧМ-3»: Голенков – 19 очок, Крутогуз – 13 оч, Степанець – 6 оч, Пантич – 5 оч.

«Черкаські  Мавпи-03» – «Золотой Век» 100:6
«ЧМ-03»: Голенков – 24 оч; Крутогуз – 20 оч, Пантич – 12 оч, Козоріз – 8 оч.

«Черкаські Мавпи-03» – «Полтавщина-03» 65:17
«ЧМ-03»: Голенков – 18 оч, Крутогуз – 17 оч, Тарасенко – 12 оч, Пантич – 7 оч, Гордієнко та Козоріз – по 6 оч.

   Сьогодні відбулася вагома подія у житті баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Сьогодні свій перший офіційний тур чемпіонату України завершили одні з наймолодших команд нашого клубу. «Черкаські Мавпи-03» дебютували у ВЮБЛ у Дніпропетровську. Там стосунки з’ясовувала перша група чемпіонату, у якому, окрім «Мавп-03» та господарів туру зі «СДЮШОР-5», прописаний кіровоградський «Золотой Век» і «Полтавщина». 

   Цей тур хлопці Олександра Молчанова завершили двома погромами та програшем від господарів. Перша гра туру була найважчою, у ній наші хлопці поступилися дніпропетровцям з рахунком 50:64. Натомість, після цього сповна відігралися на опонентах з Кіровограду, яких обіграли з немислимою різницею – 100:6!!! Сьогодні черкасці закріпили свій успіх ще однією перемогою над «Полтавщиною». У цих матчах варто відзначити Максима Голенкова та Кирила Крутогуза, які у всіх трьох матчах стали найрезультативнішими у своїй команді. 

   "Взагалі туром я задоволений. Ми програли сильній команді з Дніпропетровська, яка до того ж ще й грала на своєму майданчику, – говорить Олександр Молчанов. – Думаю, з цією командою у першому етапі у нас будуть найважчі ігри, в яких може відбуватися прогрес наших гравців. Думаю, на цьому етапі – це головне, так ми думаємо і про якісь турнірні цілі, хотіли б обов’язково потрапити у вісімку команд чемпіонату, але значно важливіше, аби хтось з цих юнаків потрапив у основний склад «Черкаських Мавп".


Квіти нашого клубу під час прогулянки Дніпропетровськом

   У першому етапі чемпіонату команди 2003-го року народження мають зіграти три тури, наступний відбудеться на початку грудня у Кіровограді. Дві кращих команди вийдуть у друге коло змагань, де потраплять в одну з двох груп по п’ять команд, а після цього вісім кращих колективів з цих груп вийдуть до фіналу ВЮБЛ.

   За попередніми даними Черкаси мають прийняти третій тур першого етапу чемпіонату.