Golden Ladies підхопили естафету майстер-класів   «Черкаські Мавпи»
продовжують свою серію майстер-класів. Зважаючи на щільний ігровий графік команди Максима Міхельсона (вже післязавтра «Мавпи» приймають «Говерлу»), естафету відкритих тренувань перейняла група підтримки клубу. У планах Golden Ladies провести найближчим часом дві зустрічі зі старшокласницями черкаських шкіл. Перша з них відбулася у ЗОШ №13.  

   Урок фізкультури перетворився на справжній хореографічний лікбез.. Спочатку хореограф групи підтримки «Мавп» - Ірина Євченко розповіла історію  черлідингу, а також головні компоненти цього поєднання танців, акробатики та гімнастики. Участь у зустрічі брали виключно дев’ятикласниці, а от глядачів заходу представляли різні класи. 

   «Черлідінг в нашому місті відомий не так давно. Першу у місті школу черлідингу і танців відкрила наша група підтримки, за сприянням «Черкаських Мавп». Зараз у нашій школі танців є різні напрямки, але основний, звісно - черлідінг! Ми вже не перший раз проводимо майстер-класи з метою популяризації цього виду спорту, а також здорового способу життя. Можливо хтось прийде займатися до нас, а можливо когось іншого це спонукатиме просто займатися спортом», - говорить Ірина Євченко.

   Відразу після теоретичного курсу дівчата взялися за практику. Цього разу допомагали провести майстер-клас Ірині Олена Горбань та Ольга Богатчук. 

   Наша група підтримки не лише показала, як правильно виконувати деякі танцювальні елементи, а й навчила виконувати деякі своїх учениць. Мова йде про так звану підстраховку партнера, якого підіймають на висоту двох метрів. Виконати таку, на перший погляд, небезпечну вправу дівчатам здавалося не лише складно, а й небезпечно. Але під пильним наглядом досвідчених тренерів у дівчат все вийшло.

   Наприкінці зустрічі Golden Ladies запросили уже своїх прихильниць на найближчу гру «Черкаських Мавп», де можна буде не лише баскетбол подивитися, а й хореографію оцінити. Матч проти «Говерли» стартуватиме найближчого четверга о 18.00.