«ЧНУ» та «Черкаські Мавпи» проведуть благодійний матч

     Цієї неділі 30-го листопада «Черкаські Мавпи» проведуть незвичний товариський матч. Їхніми суперниками у ПС «Будівельник» буде збірна Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Мета цього заходу – благодійна – зібрати кошти на потреби української армії. Більшість глядачів цього матчу будуть самі студенти ЧНУ. За словами організаторів у залі має бути аншлаг, адже квитки, які коштують 20 гривень, вже фактично розкупили студенти.

    Кошти зібрані з цього заходу, а також інші пожертви під час гри, підуть на підтримку українських військових. Окрім того у черкаському університеті хочуть передати цю соціальну-спортивну естафету іншому українському ВНЗ. Кому саме буде адресована естафета стане відомо цієї неділі. Початок благодійного матчу о 18.30.

    У свою чергу, «Черкаські Мавпи» запрошують своїх вболівальників, а особливо фан-сектор, долучитися до цього благодійного матчу і викупити квитки у частину сьомого сектору. Квитки у сектор можна замовити за телефоном 050 464 47 54.

    Цікаво, що низка вихованців і навіть гравців основного складу «Черкаских Мавп» навчаються у ЧНУ. Таким чином, у товариському матчі проти своєї команди зіграють Шаламов, Кобець, Мірошниченко та Воєвода.