«Черкаські Мавпи-02» вийшли у другий етап ВЮБЛ

ВЮЛБ серед юнаків 2002 р.н.
2-й тур першого етапу

«Черкаські Мавпи-02-КДЮСШ-1» – «Переяслав» 84:14
«Полтавщина» – «Черкаські Мавпи-02-КДЮСШ-1» 76:27 
«СДЮШОР-2» (Полтава)  - «Черкаські Мавпи-02-КДЮСШ-1» 42:38


   Черкаські Мавпи-02 завершили перший етап чемпіонату України. Представники баскетбольної школи нашого клубу другий тур ВЮБЛ провели в Переяслав-Хмельницькому. Задля виходу у наступну стадію змагань з другого місця, у групі де прописано чотири команди, черкасцям бажано було вигравати два матчі. З цим завданням наші хлопці впоралися.  

   Принциповим матчем було протистояння з «Полтавщиною». У першому турі чемпіонату черкасці поступилися супернику з Лубнів з мінімальною різницею – 59:60. Цього разу «Мавпи-02» взяли переконливий реванш, розгромивши своїх одноліток – 76:27. 

   Вітаємо наших хлопців з виходом у наступну стадію змагань! У другому етапі ВЮБЛ, який стартує аж у лютому, «Черкаські Мавпи-02» зіграють з командами Групи «А» ВЮБЛ.

   Володимир Мірошник, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-02»: «Зіграли у цьому турі ми непогано. Якщо порівнювати з першим туром то ми зробили серйозний крок уперед. Всі, без винятку, гравці грали до останнього і зробили максимум для перемоги. Нам принципово було обіграти Лубни за прикрий програш у попередньому турі, нам це вдалось. Причому це зробили дуже переконливо».