"Черкаські Мавпи" поступилися "Дніпру" у чвертьфіналі Кубка України

Сьогодні у Черкасах завершився чвертьфінал Кубка України з баскетболу. «Черкаські Мавпи» у матчі-відповіді поступилися «Дніпру». Вперше за останні два з половиною місяці команда Максима Міхельсона поступилася на власному майданчику в офіційній грі. Таким чином, у фіналі чотирьох Кубка України зіграє дніпропетровський клуб.

тренер: Валдемарас Хомічус

Після першого матчу чвертьфіналу черкасцям потрібно було на власному майданчику відігравати відставання у чотири очки (64:68). Однак значно продуктивніше розпочали цей матч гості. Команда Вальдемараса Хомічуса прекрасно закрилася зонним захистом і тим самим зацементувала свою трисекундну зону. В нападі ж дніпрянам допомогла висока реалізація триочкових (3 з 5-ти). Таким чином, до середини періоду наш суперник зробив свою перевагу двозначною – 12:2. Допоміг господарям впоратися з цим ривком тайм-аут. «Мавпи» перебудувалися в захисті і відповіли майже таким же ривком. Повів за собою команду Камерон Рандлс, який у першій десятихвилинці здобув 10 очок і скоротив відставання – 14:20.

У другій десятихвилинці суперник знову приголомшив переповнений черкаський зал атаками із периметру. Цього разу розходився Чигринов. Він майже миттєво реалізував обидві свої спроби з «дужки». Таким чином, господарям нічого не залишалося, як знову скорочувати власне відставання. Вдало зв’язавши напад суперника індивідуальним захистом, вони почали поступово скорочувати своє відставання. В ці хвилини дуже продуктивно працювали Андрій Кальніченко та Ігор Чумаков. За другу десятихвилинку на двох вони зібрали 16 очок і фактично нівелювали своє відставання – 35:36 (!). Дещо зіпсував агресивний настрій господарів Олександр Мішула, який своїм дальнім влучанням заглушив сирену, яка відправила команди у роздягальню, – 35:39 – після другої десятихвилинки.

Ключовою у цьому матчі, як і у чвертьфіналі загалом, стала третя десятихвилинка. У ній «Дніпро» виграв з рахунком 24:12. Запорукою успіху став все той же відсоток реалізації триочкових. Загалом протягом гри гості реалізували 13 дальніх атак з відсотком 46 (!). Нестримною у цьому компоненті була пара Чигринов-Мішула. Олексій взагалі у колись рідні кільця забив 5 з 6-ти дальніх і став найкориснішим гравцем матчу: 19 очок та 5 результативних передач. Миттєві спроби відігратися завдяки розміну дальніми атаками лише ускладнили ситуацію для черкасців. Попри виграний підбір господарями, різниця у рахунку почала стрімко збільшуватися на користь дніпропетровців і на старті четвертого періоду вона становила 16 очок – 47:63.

Спробував завести свою команду Кобець. Молодий захисник встиг і поштовхатися з Тимофеєнком, і забрати кілька важливих підбирань, і забити два триочкових. Але задля того, аби повернути інтригу у гру, цього було замало. Розуміючи ситуацію, Максим Міхельсон наприкінці гри дав чимало ігрової практики молоді команди, яка і догравала цей матч. Матч – в якому заслужену перемогу святкував «Дніпро» – 83:60. Таким чином, у фінал чотирьох, який 6-7 березня прийме столичний Палац Спорту, з цієї пари виходить «Дніпро». Дуель же «Дніпра» і «Мавп» має продовжитися у Суперлізі, де ці клуби зараз ділять третій рядок турнірки.

P/S
Попри поразку, сьогодні у ПС «Будівельник» було справжнє баскетбольне свято. Одним з головних його складових стали наші вболівальники. 1150 глядачів сьогодні були присутніми на кубковій грі проти «Дніпра»! Це абсолютний рекорд за останні кілька сезонів. Ми дякуємо Вам за підтримку!